Miten syömällä tissit kasvaa?

Ongelmaaa

Siis olen 13v tyttö ja mua hävettää kun kaikki kaverit on tosi isorintasia ja mää oon 65a ja ne ei oo kasvanu puoles vuodes yhtää kokoo isommaks. Siis tiiän että jos syö (kunhan se kasvaminen kohdistuu rintoihin) niin rinnat kasvaa mutta haluaisin tietää että mitä syömällä ja mielellään kuinka paljon. Vastatkaa ja auttakaa pliis :(

6

916

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lifemocker

      ei niitä oikein voi maagisesti mitenkään kasvattaa.

      syöt nyt terveellisesti, että sun koko kroppa kehittyy!

    • Kohta 14

      Terveellinen ja runsas syöminen auttaa. Koulussamme on kaksoset, joista toinen syö opejen kanssa kilpaa, ja toinen näykkii ruokaa, ensinmäisellä boobsit, toinen lauta. 30 etunoja punnerrusta 2x viikossa, tekee nätimmät, hieromimen, push upit, geelitäytteet ja bikineissä bandeau on loistava malli, koska ei paljasta rintavaon puutetta:)

    • Oivariini

      Voitele tisseihin mieluiten oivariinia ja mene saunaan, rasva imeytyy tisseihisi ja näin ollen saat isomman rintavarustuken.
      Toimi ainakin minulla!

    • JustJust :P

      No hehheh oivariinillahan ne suureneeki :P Kasva aikuseks ennen ku tuut tänne huutelee ;P

      • Trolled 00.13.9

        Olen 12.v kohta 13 ja minulla on 75B :) voin sanoa että syö kunnolla ja liiku tarpeeksi :) itse en ole mikään laihamaha mutta melkein ;D ja se rintojen kasvu on perinnöllistä :P joss äitisi on lauta niin en usko että sinä saisit mitenkään isot rinnat mutta, sain sanottavani ja ota opiksi noista sanoista koska se on iha totta :)


    • Anonyymi

      Minkä ikäisenä tulee rintojen maksimi?

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      86
      1363
    2. 72
      1204
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      79
      1071
    4. 95
      889
    5. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      861
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      30
      790
    7. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      767
    8. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      78
      708
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      693
    10. 44
      622
    Aihe