Miten saa vaikutuksen tyttöön,josta pitää?

Mitenkä saa tytön iskettyä?
Tuntuu ettei ne huomaa mua olenkaan.....
121860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

...mutta ongelmasi on tuttu, joten Apua tulee.

Romanttiset eleet vetoavat yhä naisiin. Sujauta siis vaivihkaa tytön reppuun kuollut marsu, jonka kaulassa on vaaleanpunainen kirje:

"Toisin kuin tämä marsu, rakkauteni sinuun ei kuole milloinkaan.

N.N."

Eiköhän tyttö ole jo siinä vaiheessa sulaa vahaa käsissäsi. Onnea matkaan!

Äänestä
  • Tytöllä on marsu! Pitääkö minun pyytää se häneltä vai mieluummin varastaa ennen tappamista?

    Äänestä

  • Yksinäinen... kirjoitti:

    Tytöllä on marsu! Pitääkö minun pyytää se häneltä vai mieluummin varastaa ennen tappamista?

    mutta minä en ainakaan haluaisi raatoja minnekään, varsinkaan reppuun..
    T. Naispuolinen näkökulma

    Äänestä

Hei!

Tässä muutamia naisnäkökulman vinkkejä =)

- Huomionosoitukset (Kaikennäköiset kohteliaisuudet)

- Katso silmiin!!

- Hymyile!!

- Pyydä kahville =)

-

Äänestä
  • no ei ainakaa mitää äijäilyy ja mazoiluu... ei oikeen uppoo... oo vaikka oma ittes ja jos se on samas koulus ni voithan puhuu sille koulun jälkee ku kukaan ei nää... jos oot ujo... hymyilyn käytävällä ja vilkuilun pitäs kyl viedä viesti perille... tsemppii :D

    Äänestä

Ota 50 kilon leka ja iske päähän. Niin saat sen iskettyä parhaiten. Tietysti olettaen että sulla on ruista ranteessa. Pesäpallomailakin käy...

Äänestä

tiiätkö mulla on aina ihan samanlainen fiilis koskien kyl yhtä jätkää.
mut kävele vaik sen muijan ohi monyta kertaa ja möläytä jotain hassua kamujen kanssa siinä lähellä et se kuulee et oot hauska :P

Äänestä

mun luokalla ainaki kaikki pojat iskee tyttöjä silleen, että ne alkaa (vaikka) tunnilla kun otetaan joku asia puheeksi joka liittyy vähänkään siihen tyttöön ja sanotaan sitte jotaki siitä niin että se tyttö alkaa nauraan. XD joo..vähän outoo..no kyllä ne silleenki, että kun on joku laulu niin ne muuttaa sen silleen että siinä puhutaan siitä tytöstä..pitää tietenki olla semmonen hyvä laulu X) ja sitte huutaa se laulu luokassa että kaikki kuulee sen..
niin joo ja sitte tunnilla heittää tyttöö vaikka pyyhkärinpalasella ja sitte ku se kääntyy kattoon hymilee aurinkoisesti XD
heh..ne on vähän outoja, mutta kyllä ne on niillä ainaki toiminu ku parin päivän päästä on oltu jo yhessä jonku tytön kaa x)

Äänestä

Aluksi ihan pelkät katseet suoraan silmiin ja hymyt...
Kun olet varma, että toinen osapuoli on sinut huomannut, mene juttelemaan.
Ole kohtelias, heitä välillä hauskaa läppää.
Keskustele.
Ota kädestä kiinni ja saata tyttö kotiin (ellei tytöllä ole vastaan sanomista).

Siinä muutama vinkki. :)
Tästä varmaan osaatkin itse jatkaa.

Äänestä
  • Olen katsonut silmiin. Olen hymyillyt. Olen heittänyt läppää. Mutta se kädestä otto...

    Onko rankaistavaa, olen alaikäinen, että tosiaankin otan häntä kädestä tai käsivarresta kii ja kuskaan kämpilleni. Olen vahvempi kuin hän ja luulisin siinä onnistuvani.

    Äänestä

  • Yksinäinen ... kirjoitti:

    Olen katsonut silmiin. Olen hymyillyt. Olen heittänyt läppää. Mutta se kädestä otto...

    Onko rankaistavaa, olen alaikäinen, että tosiaankin otan häntä kädestä tai käsivarresta kii ja kuskaan kämpilleni. Olen vahvempi kuin hän ja luulisin siinä onnistuvani.

    Ainakin minulta menisivät polvet makaronille sellaisesta alkukantaisesta eläimellisestä käytöksestä. Aaaah... Taidan nähdä sinusta (meistä) unta ensi yönä

    Äänestä

minkä ikäinen oot, yksinäinen poika?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksinäinen poika kirjoitti:

Mitenkä saa tytön iskettyä?
Tuntuu ettei ne huomaa mua olenkaan.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu