Vaikeaa miehen kanssa, ei jaksaisi enää. Milloin tämä kurimus oikein päättyy ja voin jälleen hengittää vapaasti?
Keskiyölle
Nääntynyt
3
79
Vastaukset
Hei
kuka sitä itseään antaa kiduttaa? tähän sinun on itse laitettava piste virkkeen loppuun. ajoista en osaa puhua, mutta se piste näkyy.
aivan! tämä loppuu heti, kun sinä teet päätöksen uudesta elämästäsi. sitten sinä oikein juokset sitä kohti. muutkin ovat saaneet mieheltä ilkeitä sanoja, et vain sinä.
t. Keskiyö- Nääntynyt
Niin mutta en voi lähteä ennen kuin saan asunnon! Kunpa se löytyisi ennen syksyä!
- Ps. Sinulle
Voit laittaa henkisen pisteen asialle ja vapauttaa itsesi hänestä. Asunnosta se ei ole kiinni. Virtuaali halaus ja voimia saman läpikäyneeltä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251258
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89924- 94904
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede23847Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat286746- 93727
- 34638
- 109636
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50571Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet129550