Pintaliitostekniikka

Onko kenelläkään tietoa, että onko suomessa mitään SMD eli pintaliitostekniikkaan liittyviä suomalaisia/ulkomaisia sivuja tai linkkejä??
3664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yrityksiä jotka tekeva ko. hommaa? vai ohjeita että miten SMD tehdään "kotikonstein"?

Äänestä

http://www.microsalo.com/

Olisko tästä kirjasta mitään iloa?

Tauno Rupponen:
Pintaliitoskomponenttien kytkentöjä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hessu kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa, että onko suomessa mitään SMD eli pintaliitostekniikkaan liittyviä suomalaisia/ulkomaisia sivuja tai linkkejä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu