Turhaa ulinaa

kouvola ei ole lintukoto. olen taas hotellissa (oikeasti olen kyöstin luona jemmassa, pakertamassa nettihuijauksia prepaidliittymällä)
6109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin sitä pitää =)

Olisiko sulla yhtään kännyä myytävänä. Hintaluokkaa n. 600 euroa??

Äänestä

Imemässä kyöstin mutteria.

Äänestä

lopettakaa ihmisjahtinne. todella tyhmää sakkia kaikki kouvolalaiset kouvolassa. kouvola ei ole lintukoto. meikä sentää on hotellissa ja te asutte jossain säälittävässä omassa kodissa. juon täällä kallista viskiä nimeltä daniel jack ja johni valker-konjakkia. sitte meen jossain vaiheessa mersun kyytii. siitä te kaikki ette mitää tiiäkkää.

Äänestä

Make mannelavetissa, kiljupönttö sylissä.... Jiihaaaa !!!!

Äänestä

Uuhh!! Ihanaa kun Kyösti ruikkaa kuumat mahlansa kasvoilleni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maketheoriginal2 kirjoitti:

kouvola ei ole lintukoto. olen taas hotellissa (oikeasti olen kyöstin luona jemmassa, pakertamassa nettihuijauksia prepaidliittymällä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu