Juntteja kusipääurpoja kaikki, pthyi!!
Vihaan kaikkia skappareita
Viisastunut
9434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miten ihmeessä olet ehtinyt tutustumaan niin lyhyessä ajassa kaikkiin skappareihin..?
"Armeija lakkautetaan,etkä voi sille mitään, puusilmä ******. "
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013050616983136_uu.shtml
>Enemmistö suomalaisista haluaa säilyttää yleisen asevelvollisuuden, selviää puolustusministeriön teettämästä kyselystä.<
-Arvaan vastaukses jo etukäteeni:
1. Kyselytutkimus on intin maniouloima ja tulokset siten pätemättömät.
2. Koska kyselyä ei ole suunnattu 19...21 vuotialille miehille kyselyn tulos on valheellinen.
3. Koska kysely on suunnattu vain 0,18 promillelle kansalaisista niin sillä ei ole mitään arvoa.
Kuten huomaat niin ajatuksesi ovat niin yksinappisia että ne näkee jo ennalta.
Yritäs oikein kovasti ja koita keksiä jotain ihan tuoretta tähän asiaan; ylivoimaista kapasiteetillesi?
">Enemmistö suomalaisista haluaa säilyttää yleisen asevelvollisuuden; , selviää puolustusministeriön teettämästä kyselystä.
Yksinappinen natsi uskoo kaiken ilman kritiikkiä.
Orja.
"Valitetavasti kaikki ennusmerkit ja historiallinen jatkumo puhuvat ihan muuta."
Siis voi vittu sä olet murso. Sun äitisi olisi pitänyt tehdä jälkiabortti, kun tuollaisen ihmisen näköisen kakan tähän maailmaan toi.
Ajattelutapasi on niiin yksioikoista että jo ennalta hahmottelin vastauksesi lähes sanasta sanaan.
Kuten arvasin, niin vastauksesi oli tavallista lyhyempi kuin aikaisemmin kun et enää kehdannut toistaa kolmea ensimmäistä kohtaa.
Ja kuten arvasin, kapasiteettisi ei riittänyt tuottamaan tähän enää mitään uutta.
Yrittäisit edes. Tai käy kysymässä vinkkejä naapurin pikku Liisiltä kerran omat evääsi eivät siihen näytä riittävän alkuunkaan.
Mutta asiaan, edellinen väittämä:
">Enemmistö suomalaisista haluaa säilyttää yleisen asevelvollisuuden, selviää puolustusministeriön teettämästä kyselystä.
Olet sitä tyyppiä, että mielestäsi maailma on neliskanttinen pannukakku, koska niin se on ollut jo Aristoteleen ajoista. Ei tuollaisen "ihmisen" kanssa voi keskustella. Väittelijä päätyy vain siihen johtopäätökseen, ettei mikään väitteesi ole validi. Ja kun johonkin asiaan laittaa vastaväitteen, välttelet asiakysymyksiä lisäkysymyksillä.
Olet idiootti.
Olen ekaa kertaa tässä ketjussa, muuten.
Mitä ihmeen skappareita? Ne on kappareita eli kapiaisia.
http://fi.wiktionary.org/wiki/skappari?g_q=skappari
skappari (slangia, puhekieltä) = kapiainen
Talibanit vihaavat ihan vastaavasti kaikia länsimaalaisia kuten esimerkiksi poliorokoteohjelman rokotteen jakajia.
Kummathan tuossa tapauksessa ovat niitä "juntteja kusipääurpoja".
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288525446746.html?g_q=taliban rokotusohjelm
Ehkä olisi hyvä että koetettaisiin kunnioittaa toinen toisiamme tällä foorumilla. Ja muistetaan myös, että myös monet sivarit haluavat ehkä päästä rintamalle, jos käy niin epätodennäköinen juttu että tulee tosipaikka.