JKK

Kuinka moni on huomannut Joensuun Kenkäkomppanian ikkunassa ne seksikkäät naisten kengät? Ne on "aika" pornot. Itse joka kerta kun menen ikkunan ohi niin pakko katsella niitä saappaita ja nilkkureita...sellaisia kun tyttönikin pitäisi. Ah, tässpä idea synttärilahjaksi! ;)
1442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siellä ne on vieläkin.Viimeisen 10 vuotta liikkeen loppuunmyynnissä.
Muuten aika pitkä liikkeen lopetusseremonia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pomo kirjoitti:

Kuinka moni on huomannut Joensuun Kenkäkomppanian ikkunassa ne seksikkäät naisten kengät? Ne on "aika" pornot. Itse joka kerta kun menen ikkunan ohi niin pakko katsella niitä saappaita ja nilkkureita...sellaisia kun tyttönikin pitäisi. Ah, tässpä idea synttärilahjaksi! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu