Piiskat ovat solmussa

Ala naputella taikka

Täällä kun lukee noita piiskajuttuja, niin näyttää olevan vetoa joka suuntaan. Piiskaa saa porukat nykyisin niin harvoi, että ei niistä juuri kahdelle kahvitunnille tarinaa riitä. Kysymyksessä on siis katoava kansanperinne. Mutta fantasiat elävät. Tämän palstan tarkoituksena kertoa, kuinka kaikki tapahtuu kun se oikein hyvin kohdalle napsahtaa. Eli pistäkää tänne parhaat piiskafantasianne. Sinä itse saat olla kummassa päässä piskaa hyvänsä ja vaikka todistajana.

4

903

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sietäisin saada

      Eiköhän se napsahtaisi ihan makeasti, jos otettaisiin mitään kyselemättä pakarat väkisin paljaiksi, ja sitten vastusteluista välittämättä läiskittäisiin pakarat kuumottavan punaisiksi. Voisi sitä seuraavan kerran kohdatessa miettiä kiertääkö piiskaajan/piiskaajat kaukaa, vai yrittäisikö kysellä mistä syystä.

    • Pirullista hymyilyä

      Olishan se melkoinen källi kaverille. Ajatuksena melkoisen huvittava tapahtuma,en osaa sanoa huvittaisko tuo eniten piiskattua, piiskaajaa, silminnäkijää vai lukijaa.
      Minua ainakin ajatus hymyilytti.

    • Anonyymi

      No eipä ole montaa tapausta! Hienointa maailmassa olisi, jos joskus riski kaveri ottaisi väkisin minulta housut alas ja antaisi koivuvitsaa. Minut on luotu siksi, että riskit miehet saisivat esitellä minun avulla voimiaan.

      • Anonyymi

        Minä olen masokistipoika ja minun tekisi kovasti mieli tietää mitä alfa tuumailee kun piiskaa heikompaa masopoikaa. Iloita piiskatempusta hän ainakin voi. Haluan näin yhteisenä viestinä kiittää jokaista piiskaajamiestä. Parhaat piiskaajat ottavat kuritettavan syliinsä ja hyvin onnistuu. Jos liikaa vastarintaa esiintyy niin oletaan piiskattavan pää reisien väliin ja siinä pysyy.

        Kerro voimakkaan miehen ajatuksia piiskaamisesta!


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      17
      1204
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      133
      1141
    3. 64
      1110
    4. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      979
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      61
      944
    6. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      85
      939
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      94
      907
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      180
      864
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      78
      789
    10. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      751
    11. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      40
      713
    12. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      616
    13. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      98
      608
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      56
      590
    15. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      46
      586
    16. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      83
      548
    17. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      37
      535
    18. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      534
    19. Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?

      Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi
      Luterilaisuus
      288
      490
    20. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      46
      472
    Aihe