Ilmaispornosivustojen haittaohjelmat

pokensuurkuluttajako

Tämä on asia josta olen ymmälläni. Jotkut sanovat että pornosivuilta tulee yleisesti viruksia ja haittaohjelmia, toiset taas sanovat niiden olevan turvallisia ja että ne haitat on vaan yleinen uskomus. Sitten luin jonkin artikkelin jossa luki että ne sivustot sinänsä on vaarattomia, mutta niillä sivustoilla olevia ponnahdusikkunoita klikkaamalla voi saada haittaohjelman/viruksen?

Miten tää sitten TODELLISUUDESSA on?

Ps. Jos et ole ehdottoman varma vastauksesi paikkansapitävyydestä, säästä aikaasi sulkemalla koko selan ja mene ulos pelaamaan vaikka jalkapalloa. Kaunis kesäsääkin.

2

313

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 9+18

      Olet koukussa itsetyydytykseen. Ongelmasi on häpeällinen eikä siihen ole olemassa helppoa ratkaisua. Voit kuitenkin kokeilla parantumista seuraavalla menetelmällä:

      Lopeta homopornon päivittäinen katselu ja ala katselemaan naisten kuvia. Näin toimimalla et kiihotu läheskään yhtä herkästi ja peniksesikin saa välillä ansaittua lepoa.

    • Troijalaista pukkaa

      Tuleehan niistä viruksia, ilmaispornosivuilta varsinkin.
      Ei nekään pyhällä hengellä toimi...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      118
      3862
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      56
      3185
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3157
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      3105
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      6
      3041
    6. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2805
    7. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2537
    8. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2277
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      63
      2260
    10. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      62
      2119
    Aihe