Etäluettava vesimittaria

Pääsen tarkkailemaan kylmän ja lämpimän veden kulutusta.
6107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi sitä pitää tarkkailla?

En minä ainakaan maksa vedestä mitään, niin on ihan sama mitä sitä kuluu.

Äänestä

Nurmeksessa on tapana tarkkailla kaikkia mittareita :)

Äänestä

Seuraavaksi kannattaa ruveta tarkkailemaan mittarimatoja,kunhan ruoho alkaa vihertämään.

Äänestä

Ymmärrän. Köyhien on pakko köyhäillä.

Äänestä

Tarkkailkaa mittareita ja samalla vetäkää käteen.

Muuhun ei teistä ole.

Äänestä
  • Hankin jo etäluettavan pornomittarin! Kyllä saa dildo kyytiä kun sitä tarkkailee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etäelämä kirjoitti:

Pääsen tarkkailemaan kylmän ja lämpimän veden kulutusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu