Johdata

minut sinne mistä löydän....Hallelujaan :?

http://www.youtube.com/watch?v=J8bLd8kkE38
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos ja kun annat tuttaviesi ja ystäviesi johdattaa itseäsi ja manipuloida itseäsi, älä ole marttyyri kun he niin tekevät.

Äänestä
  • No ei minua kukaan manipuloi, eikä johdata mihinkään, ei kysymys ole siitä. Liittyy ihan toisenlaiseen broblemaan. Marttyyriakaan minusta ei saa kyllä tekemälläkään.

    Äänestä

Lottapotta hihihiiii €:

Äänestä
  • hihii vaan itsellesi...käsitä tommosta ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lottamari<3 kirjoitti:

minut sinne mistä löydän....Hallelujaan :?

http://www.youtube.com/watch?v=J8bLd8kkE38

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu