Ryhmäseksi kiinnostaa enemmän ja enemmän...

siilisippurainen

onnellissa parisuhteessa elän, seksi on loistavaa ja avointa... Ryhmäseksi parin kanssa tai toinen nainen kolmen kimppaan kiihottaa valtavasti. Onko muilla samoja haluja ja kokemuksia? Kertokaa vinkkejä miten kannattaisi edetä... :-)
Nainen 36v/Pirkanmaa

4

1182

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttönen

      Sama täällä.. Haluja on mutta seuraa ei tunnu löytyvän :/

    • Samassa tilanteessa ja kiinnostaa ehdottomasti kokeilla, koska kun suhde on kaikin puolin loistavassa kunnossa ja nyt jos koskaan aika kokeilla kimppaa. Asiasta on puhuttu jonkin aikaa ja eiköhän sitä kokeilla sopivan parin tai naisen osuessa kohdalle. Tärkeintä ainakin meillä on ollut asiasta puhuminen avoimesti ja vaatii kyllä vähän samankaltaista ihmistä tai paria siihen, koska onhan sillä merkitystä sen hauskuuden kannalta. Toki vaatii myös luottamusta muihin osapuoliin. Jos jaksaa vähän nähdä vaivaa niin varmasti ajan kanssa mukavaa seuraa löytää. Ollaan samaa ikäluokkaa (37/39 v pari ja etelä-suomesta) ja kyllä halukkaita varmasti on kunhan saa jutun alkuun..

    • siilisippurainen

      Simon,
      aivan samoilla ajatuksilla; avoimesti, keskustellen, kokeillen, nauttien ja ennenkaikkea ilon kautta :)
      ja nimenomaan nyt tai ei koskaan kun elämä on mallillaan ja kaikki kohdillaan!

    • Kyllä seuraa löytyy. Livessä tai ilmon kautta. Chatit tuntuu olevan täynnä kaikenmoisia feikkejä... Itsellä kokemusta 2m n ja 2m 2n jutuista, eli ilon kautta onneen! Suosittelen selväpäisille.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      303
      1087
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      65
      917
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      77
      908
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      775
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      711
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      705
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      617
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      617
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      51
      569
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      541
    Aihe