sua! Luen sua kuin avointa kirjaa, ilmeistä, silmistä ja kehonkielestä. Tiedän ettet ole onnellinen ja olet ajautunut nykyiseen tilanteeseesi melkeen vahingossa ja sitten lähtenyt vähän mopo käsistä..
Mä tiedän susta kaiken
vaikken edes tunne
30826
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Sinun suhteesi vai?
Voi kuulostaa hullulta, mutta pantiiko sinua äsken?
Saitko sellaisen etiäisen tai teletapin, että nyt jotain sulle tärkee panee jossakin?
toisten puolesta.
Anteeksi, etten huomannut käyttää nimimerkkiä SIVUSTA!
panojuttuja.
Tuskin nyt kuitenkaan ihan kaikkea ;)
Tuo kuulostaa lähinnä toiveajattelulta saada hänet itselleen :)
Mistä tiesit että en ole onnellinen??
En kyllä ainakaan ole kertonut kenellekään.
Myönnetään mopo vähän karkas.
kuuluu toimivan kylillä!sehän hyvä,jälleen 1 syy,miksen palaa.kiitos
Paljon kertoo ihmistä joka uskoo kaikenmaailman juorukerhoja.
uskoo.
Sepäs sattui. Nimittäin, niin mäkin sua ja alusta alkaen olen lukenut, että kaipaat naisen hellää huomioo ;)
No sitäpä juuri. Kaipaan. ohan noita ihastutavia naisia monia, jotkut niistä jo äitejä ja suhteessa... Haluasin kuintekin löytäää naisen joka ei ole missään tekemisissä exänsä kanssa.
No, ei voi saada kaikkee samas paketis. Jos haluu elämää nähneen, niin saa usein ymmärryst ja näkökykyy omaavan. Jos haluu kokemattoman, saa helpost naivin ja pinnallisen hmisen, mut ei oo mitään elämäntilanteeseen liittyvää rasitettakaa.
Parhaimmat ja paskimmat tosiaan jäävät mieleen, mutta eri syystä.
Olenkohan minä ollut tuo jälimmäinen?
Sori, en pysty tuohon jokaisentunnistamishörhöyteen.
lopeta
En usko että sentään ihan kaikkea, ihminen kun muuttuu joka hetki päivä päivältä. Tilanteet ja kokemukset muuttaa ihmistä.
Haluatko auttaa minua ja ymmärtää minua, uskotko minuun huomennakin.
Aika paha, osuu varmaan moneen täällä pörrääjään.
Minä ainakin tiedän sinusta kaiken ja näen kaiken, koska olen niin täynnä itseäni!
Mitä ihmettä !
Oletko perustamassa haaremia ???
Minä en tiedä sinusta mitään. Se mitä tiedän ei lupaa hyvää.
Eti joku toinen niin sun ei tarvitse lisätä kenenkään kuormaa ylimääräisellä paskalla.
Et sinä tiedä minusta juurikaan mitään, enkä minä oikeastaan ole paljonkaan sellainen kuin miltä ulospäin näytän :P. Minun kanssa tutuksi tullaan vasta kun on tunnettu vuosikausia, jos silloinkaan, en ole iisimmästä päästä ollenkaan.
Voisitko kertoa miten ihmeessä ihmistä voi lukea kuin avointa kirjaa. Jollet osaa vastata siihen niin turha varmaan sitten kuunnella sen enempää höpötyksiäsi !!!
Tuo ilmeiden ja kehonkielen tulkitseminen on näköjään mennyt suomalaisella naisella pahemman kerran pieleen, koska roikutaan perheväkivallan kärkimaana Euroopassa !!!
Todennäköisesti kysymyksessä on onneton parisuhde ja aloittaja on tarkoittanut kommenttinsa naiselle !!!