Musta/tumma Volvo V50

Tummennetut takalasit, onko hyryltä? On kyllä komea peli
4348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eihä hyryllä kukkaan nyt volvolla. mersu tai bemari se olla pittää

Äänestä

V_itun posket! Ladalla ne Hyryn kommarit ajaa aina vaan.
Ja kepulaiset Valmetilla tai Toyotalla

Äänestä

ruikata kun näit sen ilmestyksen?

Äänestä
  • Voih, jos lähden seuraamaan Tiilitörmäntietä niin löydänkö tämän upean ilmestyksen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


volvofanihyry kirjoitti:

Tummennetut takalasit, onko hyryltä? On kyllä komea peli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu