Sirkuksessa on hauskempia pellejä kuin show-painissa. EI kuitenkaan ehkä yhtä läskejä!
Ketä oikeasti pellepaini kiinnostaa?
8
326
Vastaukset
Aika moniakin kiinnostaa. Trolleja ei kiinnosta.
- hermanni-
Pellepaini kiinnostaa sirkusväkeä.
- wwe4ever
minua ja about 40 miljoonaa muuta ihmistä
- pellefantit painii
Miksi moinen harjoiteltu pelleily kiinnostaa ketään?
- hobidee
''Harjoiteltu''. Siinäpä se. WWE:nkin kehään astuvat harjoittelevat liikkeitä vuosia.
Ja niille, jotka valittavat siitä, että showpaini on näyteltyä eikä sillä siksi ole mitään merkitystä, mitä merkitystä siinä tapauksessa on millään tv-sarjoilla tai elokuvilla? Kertokaapas se.
Antakaa ihmisten viihdyttää itseään silleen miten jokainen itse haluaa, älkääkä jauhako paskaa täällä. Ette te ''pellepainiksi'' showpainia nimittävät showpainia seuraavia parempia ole.
- vince
jos ei kiinnosta vittuako itkette tänne
- Ei ole vapaapainia
Ainoa juttu, mikä tässä saippuaoopperassa ketuttaa on se, että sitä vieläkin kutsutaan Suomessa vapaapainiksi. Mitä se ei todellakaan ole. Olkoon sitten vaikka SHOWpainia.
- WWE kansa puhuu
wwe on viihdettä josta ihmiset pitävät,joten antakaa ihmisten katsoa mitä haluavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723053
- 552715
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322325- 792178
- 951996
- 541896
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301370Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291339