Vastatkaa tytöt

Oon 14 poika 165 cm joka pelaa lätkää siis oon urheilullinen omistan sixpäkin vaaleat hiukset suht komee ja pukeudun farkkuihin ja huppariin oon ihastunut luokallani tyttöön joten miten lähestyä kun en ite tiiä tykkääkse must ja oisko mitään mahollisuuksii saada tyttöä
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi piti kuvailla ulkonäköäsi ja kertoa säälittävästä päkistäsi kun se ei liity mitenkään tekstiin?
Ala vain juttelemaan tytölle ja tutustu häneen, katsekontaktia peliin, muista hymyillä ja hengaile hänen lähellään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hockeyman kirjoitti:

Oon 14 poika 165 cm joka pelaa lätkää siis oon urheilullinen omistan sixpäkin vaaleat hiukset suht komee ja pukeudun farkkuihin ja huppariin oon ihastunut luokallani tyttöön joten miten lähestyä kun en ite tiiä tykkääkse must ja oisko mitään mahollisuuksii saada tyttöä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu