Luin simssin sivuilta että SIMS 4 ILMESTYY ENSIVUONNA (2014) ;) krafiikat on kuulema kuin Skyriissä ja kaikenlaisia "muoto" virheitä korjataan ja siihen kuulema tulee vuodennajat ihan peruspeliin!
SIMS 4 ILMESTYY!
OstanItseAinakin :3
9346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tosi mahtavaa jos se on noin miten juuri sanoit :) mut en tajunnu tota muotovirheitä juttuja? No, ihan sama mut aion kyl ostaa jos ei maksa mitään 100€
Miksi nämä 13v tytöt tiedottaa jostain peliuutisista jos ei edes tiedä mistä puhuu? :D
We now that already...
Itse olen kuullut, että siitä on tulossa pääasiallisesti yksinpelattava offline-kokemus ja siihen on tulossa uusia välineitä oman maailman luomiseen. Tosi vähänhän siitä vielä tiedetään.
ite en ehkä ostais oon nähny trailerin ja se oli karmivan todenmukainen ihan ku olis kuvattu oikees elämäs mut siin ärsytti se et siin ei näkyny niit simei muuten ku takaa tai tosi kaukaa siin vaan kuvattiin huonekkalui ja muuta
Jos tarkoitat tätä...
http://www.youtube.com/watch?v=jlpt3qUbae4
...niin se on hyvin tunnettu feikki, joka on pyörinyt jo pitkän aikaa. YouTube on pullollaan Sims4 feikkitrailereita.
Voiko sitä pelata netissä kaverin kanssa
Sims 4:sen online toiminnoista ei tiedetä vielä tarpeeksi. Jonkin sortin Online huutokauppasysteemi on tulossa mutta pelipuolesta EA ei ole sanonut vielä mitään.
Odotan enemmän The Sims Onlinen tuloa, kun minkään uusien Simssejen tuloa. Ja tarkotan The Sims Onlinella nyt sitä 2003 julkastua nettiversiota, joka sitten laitettiin alas 2008.