Sun valheesi viiden vuoden aikana

on sitä luokkaa kun kaikki paljastuu pääset ennätystenkirjaan
7149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kenen Miehen vai naisseeeeeeeeen?????

Äänestä
  • Miehen valheet , tarkennusta.

    Äänestä

viis vuotta mitä häh?

Äänestä
  • Voe taivas. kuinkka oot kestännä. oisit häippäissy pois vuoan.

    Äänestä

  • .................... kirjoitti:

    Voe taivas. kuinkka oot kestännä. oisit häippäissy pois vuoan.

    että luullaanko minun olleen täällä niin kauan.

    Äänestä

ja rehellisyys kunniaaan. Vaikka joku jo tiesikin. Ja nimenomaan sen vuoksi vihastunut.

Äänestä

ei tuo ole mitään mul meni vähän kauemmin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luovijalle kirjoitti:

on sitä luokkaa kun kaikki paljastuu pääset ennätystenkirjaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu