että ollaan täällä kirjoiteltu toisillemme, niin eikös oliskin ihanaa, kun voitais myöntää tämä asia myös kasvotusten livenä. Minä myöntäisin livenä heti tämän kirjoitteluni täällä, jos asiaa minulta kysyisit. Vaikka kyllähän se vähän nolottaisi. Voi kun ois niin ihanaa kirjoittaa ja sanoa ihania viestejä suoraan sinulle mies, eikä enää tänne palstalle.
Koska me molemmat tiedetään
nainen oon
12231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YF52h6ZOTiY
Mutta mitä sen vaimo mahtaisi tykätä siitä, että alkaisit pommittamaan sen miestä intohimoisilla rakkausviesteillä?
Olisi se todella ihanaa. Milloin sinulle sopisi treffit? Jutellaan niin pitkään, ettei jää mitään sanomatta.
ei ole ollut ollenkaan ja ottaa tuon loukkauksena kun et muuta osannut?
No sovitaan niin sitten.
Olisi aika rohkeaa tunnustaa tänne kirjoittelu :) kasvotusten ainakin noin kylmiltään?
Kaikki lähestyminen jne. olisi minulle ainakin tervetullutta, en olisi vastahakoinen tilanteessa. Vaatisi paljon keskustelua ja asioiden pureskelua, mut eihän kaikki hyvä niin helposti aina synnykään.
Jos se nyt todennäköisesti on molemminpuolista, niin nyt pitää saada olla kahdestaan. Vaikka huomenna heti, tai sitten pian :)
tunnustaisin myös heti kirjoittaneeni tänne, kuten sen jo tiedätkin. Olisi aika jännää..plus ne kaikki muut jutut, menneisyydessä. ;)
puhuu samaa kieltä kanssasi ja Parnasso vieköön, sama se tunnustiko vai ei
Haluun sut!!!!!!!!!!!!!!!!
olis tietty
mutta eikö tämä palsta ole juurikin se meidän linkkimme toistemme tykö??
tunnetaan paikkoja niin ehdota mihin kohtaan nyt painellaan.