Pikakyssäri!

Felicia5

Mitä mieltä tästä;

Nainen menee kuntosalille miespuoleisen tuttunsa kanssa. Mies on alan harrastaja ja osaa neuvoa naista treenaamaan. Tämä tapahtuu kerran.

Naisen poikaystävä on erittäin mustasukkainen tapahtumasta ja massiivinen riita on valmis alkamaan...

1

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bodarin ex

      Miehet haluavat isot hauikset, ison ***...se on se alfa uroksen rooli..ainakin heidän päässään. Vaikka totuus on toinen. Me naiset tiedämme sen. Kun nainen rakastaa...pois alta männynkävyt, nainen on Sinun.
      Miehesi harrastaa kehonrakennusta mitä ilmeisemmin. Itse seurustellut myös kehonrakentajan kanssa. Rakastuin hänen silmiinsä ja hymyyn ennenkuin hauiksiin. Olemme vieläkin ystäviä 10:n vuoden takaa.
      P.s. Joskus tulee mieleen että mistä se mustasukkaisuus juontaa..-tekemisestä vai -pelko tekemisestä-

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      202
      6963
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4612
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      35
      4105
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      70
      3209
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1945
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1686
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      17
      1660
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      40
      1563
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1439
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      143
      1227
    Aihe