Kyllä kesti! Tammikuussa tilattu ja kannatti odottaa! Tosi hyvä uusi auto kulkemiseen. Automaatti toimii pehmeästi ja olakseen reference-malli, niin todella hulppea laatuvaikutelma kojelaudassa ja sen ympäristössä. Auto on valkoinen ja todella hyvän näköinen. Moni on tullut jo kyselemään auton perään ja istumaan autossa. Erityisesti takapenkki on ollut yllättävän tilava jalkatiloiltaan. Takakontti on luksuskokoa. Ilolla ajelen. PS. En olisi maksanut 900e Style mallista. Muoviratti on todella hyvin matkittu nahkaleikkausvaikutelmalla samantyyppiseksi ja automaattikepin ympäristö on lähes identtinen Style-version kanssa.
Vastaukset 4
- G..-336
jäi sanomatta, että muuten samat varusteet kuin stylessä.
- judio
No mulle on tulossa kyseinen auto kaikilla herkuilla:)
Oisit vaan laittanut sen 900e,eihän se ole paljon paskaakaan rahaa!
Style-varustelutaso (Reference-varustelun lisäksi/erona)
16" kevytmetallivanteet Design 21/1
215/45 R16 renkaat
etusumuvalot kulmavalotoiminnolla
nahkaverhoiltu vaihdekepin nuppi
kuljettajan ja etumatkustajan istuimen korkeussäätö
keskikyynärnoja edessä ja takana
suksiluukku
kuormansidontalenkit ja verkko tavaratilassa
kassikoukut tavaratilassa
sivulokerot tavaratilassa
nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
sähkösäätöiset ja -lämmitettävät ulkopeilit
sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
vakionopeudensäädin- -336
Niin, Jos luit viestini ,niin ymmärsit, että VAIN nahkaratti erona. Tuo kaikki muu, mitä tuossa luettelet Stylen varusteiksi SISÄLTYY minun Reference-varusteluun.
- gs birotor
-336 kirjoitti:
Niin, Jos luit viestini ,niin ymmärsit, että VAIN nahkaratti erona. Tuo kaikki muu, mitä tuossa luettelet Stylen varusteiksi SISÄLTYY minun Reference-varusteluun.
Olisi hauska tietää miten se on mahdollista saada tuollaiset varuste edut ilman lisämaksua?
Oliko kenties jokin kampanja silloin tuosta mallista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721196
- 751043
- 86820
- 48752
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko81668Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su37627- 28615
IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67611Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46599