Nyt sitte loppu!

Siis tänään minulla oli 120 euroa rahaa, mikä on munun tuloillani paljon. Aiemmin viikolla pelasin ja voitin, ehkä 60 euroa. Nyt tänään MENI 97 EUROA! Tästä lähtien kävelen nopeasti koneitten ohi. Uskokaa pois: Jos muutaman kerran saatte hyvin, niin loppupeleissä jäätte tappiolle.
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

fakta: peleissä ei jää voitolle....muuten pelifirmat joutuisivat lopettamaan. Ovat taanneet voitollejäämisensä keinolla jos toisella.

Äänestä

Minäpäs voitin reilu 300e täyspotissa 20eurolla, pelaaminen kannattaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Järki käteen kirjoitti:

Siis tänään minulla oli 120 euroa rahaa, mikä on munun tuloillani paljon. Aiemmin viikolla pelasin ja voitin, ehkä 60 euroa. Nyt tänään MENI 97 EUROA! Tästä lähtien kävelen nopeasti koneitten ohi. Uskokaa pois: Jos muutaman kerran saatte hyvin, niin loppupeleissä jäätte tappiolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu