Varmaan mon ihmettelee

että onpa T nyt hiljanen ;)
8159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

T on hiljainen?

Äänestä

mua naurattaa ihan helvetisti! Hehe!

Äänestä

Koska kaikkihan aina aattelee just Teetä, kun kaikki pyörii sun napas ympärillä, vai mitä? Kerro rakas Tee meille miks oot hijanen niin me kaikki voidaan sit nukkuu rauhas, oi kerro!

Äänestä
  • ...lepakko

    Äänestä

  • vitun... kirjoitti:

    ...lepakko

    ai, säkö?

    Äänestä

  • vitun... kirjoitti:

    ...lepakko

    Taidat nyt imarrella itseäs, en varmasti, kepilläkään..

    Äänestä

ööö...tuota..kuka T??????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


normisti erilainen kirjoitti:

että onpa T nyt hiljanen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu