Kuunteletko musiikkia siellä?

Tuntuu ihan kuin jokin "soittelisi" sielussani, sydämessäni..
7147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuuntelen

Äänestä

No minähän se siellä soittelen samalla kun kuuntelen :)

Äänestä
  • Taidat vain eläytyä siihen niin voimakkaasti mukaan, että tunnen sen...

    Äänestä

Joo. Radio soi taustalla.

Äänestä

Nauroin. Olen iloinen. Ja keittiössä radiossa soi jokin unkarilainenko lie kansansävelmä.. :))

Äänestä

Juu, Mahlerin sinfoniat pauhaa taustalla, du du du duum.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outoa todellakin kirjoitti:

Tuntuu ihan kuin jokin "soittelisi" sielussani, sydämessäni..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu