Uusi Ocu farkku

593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onpa ruma ja äänekäs

Äänestä
  • Penkit kaatuvat vain puoliksi. EI tasaista tavaratilaa !!

    Äänestä

  • Ei täytä toiveita kirjoitti:

    Penkit kaatuvat vain puoliksi. EI tasaista tavaratilaa !!

    On siinä runsaasti tavaratilaa vaikka penkkejä ei kaataisikaan.

    Äänestä

  • Voi voi, sehän oli joku saksalais setä joka siinä oli äänekäs ja se musiikki. Ai niin, ehän sinä ymmärrä saksaa, luulit sitä moottorin meluksi.

    Äänestä

Farkkuocuistilla jorma poskessa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


4697 kirjoitti:

http://youtu.be/jFS4RcqXMTU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu