..

jätä mut.. rauhaan.
26317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

olet ilkeä ihminen...

Äänestä

en ole. Älä tuu lähelle, mua jos sua ahdistaa. Mikä tarve sulla on tehdä niin?

Äänestä
  • luontoäiti koittaa parittaa.. sitä ei voi voittaa..

    Äänestä

vaikea yhdistelmä.hän inhoaa minua ja minä tykkään hänestä...

Äänestä
  • Särkynyt sydän, on vähän eri juttu...

    Äänestä

  • Viha / rakkaus- suhde. Siinäpä kiehtova yhdistelmä intohimoa...

    Äänestä

  • voinee olla kirjoitti:

    Viha / rakkaus- suhde. Siinäpä kiehtova yhdistelmä intohimoa...

    kiukuttelee

    Äänestä

  • huomion tarpees kirjoitti:

    kiukuttelee

    Minä en kiukuttele huomion tarpeessa! minuun sattuu!!! Ei tunnu hyvältä. kun tuntuu katkeruus ja tuska.. mulla on vanhat haavat.. tää ei ole hyväksi kummallekaan

    Äänestä

  • en inhoa ketään kirjoitti:

    Särkynyt sydän, on vähän eri juttu...

    miten särkyi??

    Äänestä

Sinä et, tiedä mun tunteista mitään. lopeta..

Äänestä

kyllä mä tiedän.jos oon väärässä niin hän tulkoot sen kertomaan.sä et ap tiedä tästä asiasta mitään!

Äänestä

Jätän. Kiitos ja Hyvästi.

Äänestä
  • Eikö oo senvertaa äo ta että tajuisit ettet tunne ap ta ollenkaan?

    Äänestä

  • mistäs kiittelet uppo - outoo ihmistä? )).

    Äänestä

  • Urpoko oot? kirjoitti:

    Eikö oo senvertaa äo ta että tajuisit ettet tunne ap ta ollenkaan?

    jäkäjäkäjäkä

    Kiitos, olen urpo ja tajusin kyllä, siksi onkin helppo olla häiritsemättä, enkä tämän jälkeen kirjoita tähän ketjuun saati palstalle, etten vain aptä häiritse.

    palsta on muutenkin perseestä, kirjoitellaan tänne kun ei ole munaa sanoa ääneen sitä mitä haluaisi.

    "lue rivien välistä ja aikani kuluksi vittuilen- ihmiset" täällä jäkättää, haastaa riitaa kinaa, samoin kuin sinäkin teet.

    Äänestä

Uitte te melkosissa pohjamudissa.

Äänestä
  • Eikös me kaikki uida :D

    Äänestä

jos sinä ap olet täällä kirjoittelemassa särkyneestä sydämestä, niin jatka matkaa. Todellinen särkynyt sydän ei kykene mihinkään. Eikä ole varsinkaan katkera.

Äänestä

Ei ollu tuo aloitus sit multa. Et kai luule niin.

Äänestä
  • Ei tietenkään murunen :)

    Äänestä

miksi?
onko joku ahdistelujuttu? sit oot väärällä palstalla - oikea on toi laki ja rikos.. tää on ikävä..

Äänestä

jos oot kuka luulen, ni en ole ollu sydäntäs missää vaihees särkemäs, en ees vois

Äänestä
  • Katolla? Koska? Kuulostaa tutulta.

    Äänestä

en sulle o pahaa aikonu, turhaan pelkäät et loukkaisin

Äänestä

enkö ole tehnyt sen jo?

Äänestä

Kuulostaa, että aloittajaa myös ahdistaa. Onko kyseessä kielletyt tunteet? Mahdoton rakkaus? Ehkä kumpikin on hulluna toisiinsa, mutta jostain syystä tilanne on mahdoton!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s..inä kirjoitti:

jätä mut.. rauhaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu