Bemulle on tulossa sporttinen peli myyntiin. Yli 160hp tehoa.... Olen sitä jo odottanutkin.... Saa nähdä miten hinnalle käy.
NO VIHDOINKIN!
330d ja hajis
101996
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
että sinäkin pääset kohta tosta paskastas eroon
on paskaa paitsi kusi.
sulla mitään bemari ooo
asiallinen vastaus.... Ei se silti ole sanottua että vaihtaisin. Ainakin kun katsoo tätä palstaa, niin tuntuu olevan alakoulu tasoisia tyyppejä. Jo se rajoittaa hankintaani huomattavasti.
Tämän palstan taso/tyypit rajoittavat sinun menopelisi hankintaa? Huh huh, meitä on tosiaan moneen junaan...
En halua kuulua moiseen joukkoon, jossa pissa- ja kakka jutut ovat kova juttu. Samoin toisten laitteiden moittiminen.
Moiseen klaaniin en todellakaan halua kuulua.
Ensimmäinen kirjoitukseni oli aivan tosimielellä kirjoitettu. Ei pienintäkään ketunhäntää ollut kainalossani. Jätänpä teidät ihan omaan seuraanne. Ilmeisesti vittuilette kokoontumisajoissakin toisillenne.... No, kaikesta huolimatta, hyvää kesän loppua (minkäköhän vittuilun saan tästä kirjoituksestani).
Mikä vitun teini sinä oikein oot kun tarviit kysellä opastusta kaluston hankintaan täältä palstoilta? Taitaa vielä mamma hanurin pyyhkiä kun noin oot onneton tekele!!
osoitus tämän palstan tasosta. Edes lukea ei osata. En ole MISSÄÄN vaiheessa kysynyt teiltä pelleiltä millaisen pyörän hankin. 30v motukan päällä on opettanut tälle "teinille" millainen pyörän tulee olla. Joten kaada nuija ihan omaan kuppiisi.
Olen samaa mieltä ketjun aloittajan kanssa viesteistä joita hän sai vastaukseksi. Käsittämättömän ala-arvoista kommentointia!
Alkuperäinen viesti on ihan asiallinen provosoimatta ketään - siitä huolimatta joku/jotkut vastaavat päinvastaisella tyylillä, kuin 'riitaa haastaen'. Miksi???
..olla sama tyyppi toi kummastunut ja aiheesta aloittanut kirjoittaja..
toisin kuin joillakin on tapana, kirjoitan AINA tällä nimimerkillä. Joillakin vain ei riitä rohkeus tehdä samoin.