MITÄ tämä on?
kerro heti!
...s..
8153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
syy ja seuraus, olet tyhmä ja kärsit siitä. olet aukonut päätäsi, ei olis kannattanut
Ei ole tyhmä, jos sanoilla saa toisen hyökkää kimppuun, Silloin se on voittaja!! ;)
pitäshän sun tietää ja muistaa. Sehän sovittiin että näin tulee olemaan ikuisesti.
Olen vammainen ja sä oot vammainen jos ei yhteen palata. No, sen vamman kanssa voi myös oppia elämään.
Voidaan me palata kun tuon niin kauniisti esitit ;) Ikävä sua on ja kaikkia niitä hyviä asioita. Ikävä sinun rakkauttakin. Tiedän kyllä että rakastat, olet sen usein ilmaissut, mutta aina välillä jostain unohdan sen.
Tule tänne niin laitan palan paikoilleen niin henkisesti kuin fyysisestikin, se tunne kun se menee takasin sinne minne kuuluukin. Saatat voihkaista helpotuksesta ja nautinnosta kun se vapauttaisi kaiken.
Nukkumaan meen nyt. Kärsivällisyyttä, rakkaani. :) Kyllä kaikki asiat selviää, jos vain rakastat ja minä rakastan. Sun täytyy muistuttaa mua siitä, jos meinaan sen unohtaa. Niin ei koskaan olla erossa. Hyvää yötä ja kauniita unia sinulle.
Liekköhän olet se minun rakkauden kohde, tai sitten puhut maskin takaa :) Mutta hyvää yötä sinnekin!