hemmottelua kotiin

Hei! Ystävälläni on ollut viimeaikoina vaikeaa ja tahtoisin ilahduttaa häntä rentouttavalla hemmotteluillalla työpäivän jälkeen. Onko lappeenrannan seudulla mitään kauneuspalvelua/ketään jonka saistilattua kotiin tekemään kasvohoidon tai jalkahoidon tai hieromaan?
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voisin tulla tekemään eroottisen hieronnan ja voisin lohduttaa mlkulla.

Äänestä
  • Ei riitä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ystäväle kirjoitti:

Hei! Ystävälläni on ollut viimeaikoina vaikeaa ja tahtoisin ilahduttaa häntä rentouttavalla hemmotteluillalla työpäivän jälkeen. Onko lappeenrannan seudulla mitään kauneuspalvelua/ketään jonka saistilattua kotiin tekemään kasvohoidon tai jalkahoidon tai hieromaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu