tallink express hotelli

onko jollain tuoreita kokemuksia tallink express hotellista ? olemme menossa sinne kesäkuussa ja netiltä luin negatiivista palautetta, mutta se oli pari vuotta vanhaa tietoa. ehkä tänään on jo paremmin ?
5382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olin itse marraskuussa kyseisessä hotellissa yötä. Ihan hyvä hotelli oli. Ei mitään moitittavaa.

Äänestä

Vaatimaton hotelli. Hintaansa nähden ihan kohtuullinen.

Äänestä
  • ei haittaa kunhan on vain yösija:)

    Äänestä

  • turitiii kirjoitti:

    ei haittaa kunhan on vain yösija:)

    Kokemus n.1,5v takaa. Vaatimattomat huoneet, ei kauhean siistitkään.
    Yleiset tilat mukavat ja aamiainen ok. Vieressä Tallinkin kylpylähotelli, helppo mennä jos tykkää lillua:)

    Äänestä

Sielta kirjoittelen, ihan hyva perushotelli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turitiii kirjoitti:

onko jollain tuoreita kokemuksia tallink express hotellista ? olemme menossa sinne kesäkuussa ja netiltä luin negatiivista palautetta, mutta se oli pari vuotta vanhaa tietoa. ehkä tänään on jo paremmin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu