Taas on kohta uus kilpailu ja onkohan kimin auto nyt kunnossa?????????????? Ei varmaan no se selviää aika kohta!
taas uus kilpailu
*kimi*
2207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
BARin Anthony Davidson oli taas harjoitusten nopein. Näyttää olevan kova jätkä ajamaan, miksikähän hänelle ei tarjota oikean ajajan paikkaa. Nytkin 1,5 sek. nopeampi kuin Kimi, 2,5 sek. nopeampi kuin tallin varsinaiset kuskit Button ja Taku tai paljon mainostettu Montoya.
Davidson oli muuten ainut joka pysyi Ferrarien vauhdissa ja oli jopa niitä nopeampi. Neljäntenä oleva Wrindheim hävisi jo puolitoista sekuntia. Kimi olikin sitten heti kannassa viidentenä.
Kimi ei taaskaan viitsinyt paljon ajaa harjoituksissa. No, ei se mitään, lahjattomat harjoittelee...
Auton nopeus harjoituksissa riippuu testattavista asioista. Saman tallinkin kuskit sisällä voivat testata eri asioita. Toinen voi ajaa täydemmällä tankilla tai erilaisilla renkailla tms.