Nyt on toinen yö peräkkäin kun näen sinusta unta. Tuntuu, että mitä pidempään aikaan en sinua ole nähnyt, sitä enemmän pyörit mielessäni.
Omituista, että teit minuun niin suuren vakikutuksen, vaikken sinua edes kunnolla tunne. Tuskin tulen koskaan unohtamaankaan tapaamisiammme... Oletkohan sinä jo unohtanut.
Omituista, että teit minuun niin suuren vakikutuksen, vaikken sinua edes kunnolla tunne. Tuskin tulen koskaan unohtamaankaan tapaamisiammme... Oletkohan sinä jo unohtanut.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eiköhän tuo liene sut jo unohtanut, kun ei ole yhteyttä suhun ottanut. Etkö voi kysyä suoraan kyseiseltä henkilöltä muistaako sua vai ei, turha se on täällä sitä miettiä
halusin vain ''purkaa'' hieman ajatuksiani, eikös se ole tämän palstan idea... Ja niin, en minäkään ole ottanut häneen yhteyttä; ei tarkoita silti sitä, että olisin lakannut ajattelemasta häntä.
Olen jo unohtanut sinut, sinunkin kannattaisi jo unohtaa mut.
Kiitos nyt näiden kirjoitusten perusteella ainakin unohdan.
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/rotunainen?term_keywords=rotunainen
Täydellinen nainen. "Kumman kaa" -leikit voi päättää tähän - ylivertainen rotunainen on nyt löydetty. ;) Ei mutta ihan tosi, edellisen linkin kuva on hyvin epäedullinen (vaikkei se vähennä Evan vetovoimaa silmissäni).
Greenin ujous, pohdiskelevan unelmoiva luonne, olemus ja yksityisyys luovat absoluuttisen vastustamattoman vaikutelman.
Jukka ja hänen naisensa
Aloittaja.....en ole unohtanut sinua enkä unohda koskaan! Jätit minuun lähtemättömän vaikutuksen, tuskin enää näemme missään.....jos emme nyt sattumalta törmää jossakin??
todennäköisimmin törmätä?
En tiedä? Missä asut nykyään?? Itse asun samassa paikassa kuin ennenkin, mitä nyt reissaan työn takia....
En oo kumminkaan se kaipaamasi...mut eikai tää vastaaminen haittaa??