neropattia löysi toisensa josta ei koskaan tule MITÄÄN surullista mutta täysin totta.
Itse jos olisin samassa tilanteessa en huolisi kumpaakaan, epävarmoja ääliöitä molemmat, sopivat prikkulleen yhteen, menkää yhteen ei teitä kukaan muu halua olette täysin toivottomia tapauksia.Teidät on vain luotu toisillenne. Paljon Onnea.
Hyi että ........
Itse jos olisin samassa tilanteessa en huolisi kumpaakaan, epävarmoja ääliöitä molemmat, sopivat prikkulleen yhteen, menkää yhteen ei teitä kukaan muu halua olette täysin toivottomia tapauksia.Teidät on vain luotu toisillenne. Paljon Onnea.
Hyi että ........
Vastaukset 15
Vanhimmat
kuitenkin kun heti olet solvaamassa.
Olisit ylistänyt/onnitellu, ja hiljaisuudessa ollu onneton.
Eipä tartte kenenkään muun huoliakaan, koska en itsekään huolisi ketään muuta kuin hänet :)
Ihan samoin ajattelen. Ihana nainen mielessä. En ketään muuta kuin hänet.
Milloin sä kerrot tänän sille naiselle? :)
Sitten kun näen hänet sadan yön ja päivän päästä.
vielä niin kauan, kumman kuuluu yhteys ottaa, odotatko vain, etä nainen tekee aloitteen,,
mä olen vapaa en halua koska ei ole mitään tunteita toista kohtaan
vain sinua rakastan
joko se mun piinaaja on
taas seppittänyt valheita jotka ei ole totta
oon sanonnut sille monta kertaa jo että jättää minut rauhaan
Kyllä sinäkin vielä Sen Oikean löydät :)
Ne on vaan sinun henkilökohtaiset haaveesi, että joku olisi mustis äijästä, et valitettavasti sinä saa sitä , elä vaan omaa pientä elämääs. Vaikka äijällä ei ole eukkoa, niin äijä pitää sinua VAIN hupakumppanina netissä ja sinä hyväksyt.Kaikki sen näkeen, mutta sinä et.Älä nyt kuvittele että minä tai joku muu on mustis sun äijästäs.Toivotaan parasta että äijä saa uusia ajatuksia kalloonsa.
-
Eli miksi ihmeessä sinä seuraat koko asiaa, oletko sairas ihminen tai jotain?
Et ole ilmeisesti sille äijälle kelvannut.
ovat onnellisia, Heidän ei tarvitse seuloa Sitä Oikeaa tuhansien joukosta..
Kyllä he saa seuloa, niin onnellisia tietysti ovat, en epäröi, näkeehän se jo nettipalstalta onnellisuus vaan huokuu.
Ei nettipalstoilla ole aina sun kuvittelemiasi ihmisiä eikä muidenkaan.
Toivotaan että sinun kuvitelmia tai harhoja on nettipalstoilla.