M-miehelle

ja loma etkä vieläkään oo mun oma!

Kuinka kauan pitää odottaa vielä?
Aatteletkohan mua ees koskaan siellä?
18283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

tässähän on jo vaativa sävy ;) Mitä vastaa M-mies ja onko edes palstalla ketään M-miestä?

Äänestä

Toivottavasti joku repii sun tissis irti ni onks sit kivaa? Hope so sitt tunkee kodin putkimiestä avaamaan sun tukkosen pillus. Lopulta laittaa akkuhapot sinne alumiinifolion erään ni tussus räjähtää. Sit sen jälkeen tulee ja kusee sun naamalle laukee sun otsalle tekee sulle ymprileikkauksen raiskaa ja sukupuolileikkauksen sit potkii sua palleille repii ne irti ja raiskaa sun mutais sun naamas edessä.

Äänestä

Oikea nainen tietää että ajattelen. Lisäksi hän tietää sen, että hän voi ottaa yhteyttä milloin tahansa oikean elämän puolella jos haluaa.

En ole mistään vihainen ja olisi kiva jutella.

Äänestä
  • ole asiaa?silloinhan se on vaan nieltävä,ettei toinen ehkä halua jutella.

    Äänestä

  • entä,jos ei kirjoitti:

    ole asiaa?silloinhan se on vaan nieltävä,ettei toinen ehkä halua jutella.

    Jos ei ole asiaa ja ei halua jutella niin ei ota yhteyttä. Juurihan kirjoitin että nainen ottaa yhteytyä jos haluaa jutella.

    Mies jos ottaa naiseen yhteyttä ja haluaa jutella saa helposti häirikön maineen joten nainen ottaa ensin yhteyden vanhoissa suhteissa jos on heikot puhevälit.

    Äänestä

  • yksi M-mies kirjoitti:

    Jos ei ole asiaa ja ei halua jutella niin ei ota yhteyttä. Juurihan kirjoitin että nainen ottaa yhteytyä jos haluaa jutella.

    Mies jos ottaa naiseen yhteyttä ja haluaa jutella saa helposti häirikön maineen joten nainen ottaa ensin yhteyden vanhoissa suhteissa jos on heikot puhevälit.

    Ja nainen saa tyrkyn maineen :(

    Äänestä

  • Mies ottaa yhteyttä kirjoitti:

    Ja nainen saa tyrkyn maineen :(

    Ja mies kuolaajan maineen

    Äänestä

  • kukaan halua leimaant kirjoitti:

    Ja mies kuolaajan maineen

    ei kannata ottaa yhteyttä, jotta ei leimaudu. Nainen ei halua kokea itseään tyrkyksi eikä mies kuolaavaksi häiriköksi.

    Pysykäämme siis palstalla.

    Äänestä

  • Eli kummankaan kirjoitti:

    ei kannata ottaa yhteyttä, jotta ei leimaudu. Nainen ei halua kokea itseään tyrkyksi eikä mies kuolaavaksi häiriköksi.

    Pysykäämme siis palstalla.

    Pitää ajatella kumpi noista on pahempi. Minusta tyrkky ei ole mikään paha ja valtaosa miehistä ei ajattele yhteyttä ottavaa naista tyrkkynä vaan rohkeana ja mielenkiintoisena. Erottuu muista naisista positiivisesti erilaisena.

    Lisäksi tyrkkyydestä ei löydy rikosnimikettä, mutta häirinnästä löytyy, joten nainen ottaa yhteyttä.

    Äänestä

älä ny pölli miun M miestä...mielelläni hänet pitäisin..

Äänestä

Jos väittää että on eukko esteenä, niin ei ole ja sen voin todistaa.Kyllä sä saat tämänkinkesänkin kellotella ominpäin ,ei tämä äijä tule, ei niin että olis oma eukko joka pitelee tai jarruttelee,Elämä on kovaa mutta kova on hyvää.....

Äänestä

Riippuu siitä kuka olet,mutta en muuta ajattelekkaan kuin yhtä naista.

Äänestä

Joo aattelenhan Minä ja lämmöllä vieläpä.
Odottavan aika on tunnetusti pitkä.
En tiedä oikeaa vastausta arvannethan tuon.
Huomisesta ei kukaan tiedä varmaksi mitään.
Omaa lomaa pitelen mutta sua tahtoisin pidellä hyvänä.

Äänestä

Tekstisi oli todella mielenkiintoinen. Tuntui kuin olisin sen itse kirjoittanut.

Äänestä

OHO! Wov....HUH, HUH !

Enpä todellakaan olisi uskonut että noin älykäs ja söötti tyttö olisi Minusta kiinnostunut.

Tervetuloa tänne saaristoon...

Kyllähän täällä veneessä - tai veneen alla - on vielä tilaa, jos haluat tänne tulla !!!

Äänestä

Joo täälä Esa aviomies jo sua odottaa, voit siirtää sen vaimon syrjään :D

Äänestä
  • 1 1 ei ole kaksi. Juonittelut saa loppua :D

    Äänestä

Hyi sua T nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas tulee kesä kirjoitti:

ja loma etkä vieläkään oo mun oma!

Kuinka kauan pitää odottaa vielä?
Aatteletkohan mua ees koskaan siellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu