Tiinan tiukka tilanne

p-postman

Varoitus: Jos et ole kiinnostunut pissajutuista tai sinulla ei ole farkkufetissiä, ei kannata lukea tai arvostella.

Myönnetään. Jos miehet pitää jakaa tissi- ja peppumiehiin, niin olen peppumies. Siksi kai olenkin valinnut tyttöystäväkseni Tiinan. Hänen rinnoistaan ei voi liiemmin puhua. Ainakaan adjektiivilla suuret. Tiina pelaa jalkapalloa alasarjoissa ja ne olisivatkin vain tiellä siinä hommassa. Tiinalla on kuitenkin muita avuja. Hänellä on kapea vyötärö, pyöreä kiinteä takapuoli ja treenatut reidet. Hänen kasvonsa eivät ole missin, mutta hänen hymynsä on lumoava. Kissamaiset silmät menevät nauraessa viiruiksi ja leveä hymy loihtii poskille ihanat hymykuopat. Hänen ihonsa on lähes virheettömän vaalea ja sileä. Hänen pitkät ja luonnostaan suorat tummat hiuksensa ovat muovailtavissa erilaisiin tilaisuuksiin niin, että hänen ulkonäkönsä muuttuu kampauksen mukaan. Lisäksi Tiina osaa kävellä niin, että miesten päät kääntyvät. Korkkareita hän ei siihen tarvitse, eikä hän niitä usein käytäkään. Koristossut, matalakorkoiset mokkasaappaat tai nahkabuutsit ovat lähempänä Tiinan mieltymyksiä.

Tiina on farkkutyttö. Hän käyttää edelleen vähän vanhempia Onlyn Rodeo drive-mallin farkkuja, joita hän omistaa useammatkin. Niistä vaaleimmat ovat hänen lempifarkkunsa. Hän sanoo, että ne ovat mukavat päällä. Niiden leikkaus myös kieltämättä sopii hänen treenatuille pakaroilleen. Nykyisin hän käyttää myös entistä enemmän pikkusiskonsa Saarankin suosimia pillimallisia farkkuja. Esimerkiksi edellä mainitun vaatemerkin farkkuleggareita, Leviksen pillejä, Bershkan lohenpunaisia farkkuja tai kirkkaan keltaisia ketjuliikkeen värifarkkuja. Tiinan herkkupepun ansiosta kaikki housut näyttävät hyviltä hänen yllään, eikä Saaran pidempi vartalo kalpene hänen rinnallaan.

En ollut haaveillut mistään alistusleikeistä tai muista fetissikiihokkeista tyttöni kanssa. Pitsihipsterit tai tangamalliset alushousut rakkaallani olivat riittäneet räjäyttämään tajuntani siihen tilaan, että sänkyhommat onnistuivat. Yleensä. Sitten tultiin erääseen kevätkesän iltaan, jolloin olin lähtenyt siskosten kanssa Saaran kodin lähellä järjestettäviin kyläjuhliin. Siellä oli bändejä, ohjelmaa, arpajaisia, pientä syötävää ja virvokkeita. Juhlat järjestettiin urheilukentällä, jonne lava oli väliaikaisesti rakennettu. Sinne oli myös tuotu pari bajamajaa, joita rennosti naisten t-paitoihin ja farkkuihin pukeutuneet tytöt eivät ensimmäisen kurkistuksen jälkeen ehdottomasti halunneetkaan käyttää. Ilta menikin sitten seuraillessa vähän ennen tapahtuman alkua sidukkaa tankanneiden nuorten naisten ponnistelua pitää nesteet sisässään. Juhlan aikanakin he olivat ainakin kahvia ja kivennäisvettä jonkin verran nauttineet. Siitähän seurasi loppuiltaa kohden melkoista hyppelyä, jalkojen siirtelyä ja teputusta. Se huvitti ja alkoi tuntua suorastaan seksikkäältä.

Lopulta tytöt saivat minut vakuuttuneeksi kotiin lähdön tarpeellisuudesta vaikka pääesiintyjä oli vielä lavalla äänessä. Pissahätää ei kuulemma enää voinut pidätellä yhtään pidempään. Kävelimme kirkkaan turkooseihin pillifarkkuihin pukeutuneen Saaran kerrostaloasuntoa kohden. Kuljimme läpi pientaloalueen ja aloin nauttia tilanteesta yhä vain enemmän. Kaksi kovasti ihailemaani naista, joista toista suorastaan rakastan, vaappuivat edessäni peput heiluen. Tiina jäi välillä seisomaan polvet ristissä tilaansa sadatellen. Mitään tilaisuuksia helpottaa oloa ei tullut ennen kuin olimme perillä kerrostalon pihassa. Koska Saaralla oli kämpän avaimet, oli hän ensimmäisenä sisällä ja myös vessassa. Tiina oli myös päässyt raput ylös ja kertoi haluavansa sitten seuraavan vuoron ennen kuin saisi edes tossut jalastaan. En ollut koskaan nähnyt häntä tuon näköisenä.

3

3753

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • p-postman

      jatkuu...

      Tiina oli totinen ja hänen ilmeensä oli tuskainen. Hän seisoi polvet yhdessä vessan oven edessä toinen käsi reisiensä välissä. Näin takaapäin Tiinan vaaleiden ihonmyötäisten lempifarkkujen jo vähän kastuneen sisäreisistä ja hän yritti peitellä käsilaukullaan tuota pientä märkää kohtaa. Hän ei yleensä osoittanut tunteitaan voimakkaasti, mutta nyt hän huusi kovaan ääneen Saaralle: "Tuu jo! Tulee housuun!" ja hakkasi ovenkahvaa. Housukankaan läpi virtasi yhtäkkiä kirkas noro. Sitten toinen ja kolmas. Tiinalta tuli pissat housuun! Hän oli joutunut antamaan periksi jo ennen Saaran pöntönhuuhtelusta aiheutuvia ääniä. Hetkessä farkuista ei takaapäin juuri kuivaa kohtaa erottanut ja pissaa tuli taukoamatta liristen lattialle. Tiina tärisi. Hän kielsi minua katsomasta ja alkoi itkeä. Menin hänen kielloistaan huolimatta halaamaan kalu kovana. Olisin niin halunnut lohduttaa omaa pissapyllyäni, mutta hän repi itsensä irti otteestani ja heittäytyi kädet kasvoillaan Saaran sängylle vatsalleen yhä mustavalkoiset Converset jalassaan.

      Tiina pääsi vihdoin kylpyhuoneeseen suihkuun. Katselin sivusta, kun Saara kuivasi samaan aikaan lattiaa, jossa oli onneksi muovimatto. Hän ojensi kylppärin ovensuusta isosiskolleen kuivat vaaleanharmaat collegehousunsa kotimatkaksi. Tiina oli suihkussa käynnin aikana rauhoittunut, muttei vieläkään puhunut mitään. Hän mökötti yhä. Mulkoili vain kulmiensa alta ja pyyhki välillä silmiään. Saara kiusasi häntä kertomalla, ettei oikein uskaltanut muuta vaatettaan tuollaiselle pikkuvauvalle antaa. Todellinen syy oli se, että collegehousut nyt ainakin vähän pienemmällekin sopivat. Muovikassissa märkiä vaatteitaan kantavaa noloa isosiskoa oli kiva lyödä nyt, kun kerrankin pääsi sen tekemään. Minulla seisoi yhä. Tiina käveli hiljaisena tyttönä paljasjaloin autoomme.

      Autossa tuo yleensä niin itsevarma nainen oli ihmetellyt kuinka hänelle noin nolosti oli käynyt ja selitellyt vahinkoaan sillä, että oli käynyt edellisen kerran naistenhuoneessa niin kauan sitten. Paljon ennen siskoaan Saaraa. Tiina vakuutteli ettei hän edes kouluikäisenä ollut koskaan kastellut housujaan. Asian kertaus ja vahingon selittely vain lisäsi kiimaani tuota aikuista pissapöksyä kohtaan. Tilanne oli ollut niin yllättävä ja Tiinan käytös niin seksikästä, että kotona vedin hänet suoraan sängylle. Revin gollegehousut hänen päältään. Tunsin Tiinan huohottavan raskaasti ja märkäkin hän oli. Jotain oli tapahtunut myös hänelle. Hän vapisi allani ja työnnyin suoraan tyttöni sisään. Sängyn vieressä Siwan muovikassissa lojuivat tuon kiinteäpeppuisen naisen märät ja pissalta tuoksuvat farkut, koristossut ja kirkkaansiniset pikkuhousut tuoden mieleeni hänen ahdinkonsa ja haavoittuneen tilansa vain hetki sitten. Sama nainen voihki allani ja kuulin hänen nyyhkivän: "V...u mä oon pissis, v...u mikä pissahousu mä oon!". Muutaman työnnön jälkeen olin lauennut kovemmin kuin koskaan. Ja myös nopeammin kuin koskaan Tiinan kanssa. Lasti oli lähtenyt päästä asti ja kuin tykin suusta.

      Tiinakin alkoi lopulta toipua järkytyksestään ja sain poskisuudelman. Hän alkoi myös vitsailla. Hän sanoi hymyillen: "Tääkö nyt oli rangaistus siitä mitä mä tein Saaran luona? Ei taida enää kannattaa kusta housuun sun nähden, jos siitä saa vaan pikapanon...". Hän ei tiennyt vielä silloin, että lisää oli tulossa!

    • efeffef

      mitä jos tyttö haluaa ratsastaa mukava iso muna, asun yksin ja täällä on kosketuksissa [email protected]
      what if any girl want to ride a nice cock , i live alone and here is the contact [email protected]

    • hoothotpants

      God that was hot!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      207
      5250
    2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3726
    3. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      67
      3613
    4. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      22
      3558
    5. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      44
      3170
    6. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2370
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      41
      2356
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      31
      2204
    9. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      76
      2150
    10. Mitä saa sanoa?

      Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
      80 plus
      92
      2089
    Aihe