Moikka kaikki !
Mun tyttöystävä on aina seurustelumme ajan ollut halukas harrastamaan seksiä säännöllisesti ja seksi on ollut hyvää. Tyttöystävä usein itse tekeekin aloitteen seksin harrastamisesta koska hän haluaa seksiä itsekkin ja nauttii siitä sanojensa mukaan.
Asia joka minua on alkanut hieman ärsyttämään ja jopa loukkaamaan jossain määrin on se että kun olemme kerran harrastaneet seksiä yhdyntään ja aina minun laukeamiseen asti niin tyttöystäväni "kieltäytyy" jatkamasta seksiä vaikka hän pyytää minua yhdynnän jälkeen jatkamaan antamalla hänelle suuseksiä mutta kun itse ehdotan seksinharrastamista toisen kerran niin hän "välttää" yhdynnän sillä että sanoo että en saa erektiota toista kertaa vaikka valehtelematta hän ei ole ikinä edes osoittanut kiinnostusta yrittää saada minua kiihottumaan ja saamaan erektiota toistamiseen. Kun olen sanonut hänelle että hän voisi antaa minulle esimerkiksi suuseksiä yhdynnän jälkeen samalla kun minä annan hänelle niin hän kieltäytyy siitä ja luovuttaa ja jättää minut himojeni kanssa ja usein olen puoli salaa joutunut hoitelemaan itseni vessassa yhdynnän jälkeen.
Suhteemme on muuten täydellinen ja molemmat olemme onnellisesti yhdessä mutta seksi on tämän edellämainitun ongelman osalta alkanut vaivaamaan itseäni. Koskaan aikaisemmin minulla ei ole ollut samanlaista ongelmaa aikaisempien kumppaneiden kanssa.
Mitä mieltä SUOMI24 on tästä? Minua tämä alkaa ketuttamaan.. Onko minulla oikeus olla tyytymätön tähän??
Tyttöystävä ei jaksa
joopeli3
3
485
Vastaukset
- Pesulle siitä
Oletko pessyt vehkeet ensimmäisen kierroksen jälkeen? Jotkut naisista eivät pidä omasta maustaan tai "jäähtyneestä" spermasta. Itse en aiemmin halunnut jatkaa, kun ensimmäinenkin kierros oli puuduttavaa.
- Pesulle?
Oletko pessyt vehkeet ensimmäisen kierroksen jälkeen? Jotkut naisista eivät pidä omasta maustaan tai "jäähtyneestä" spermasta. Itse en aiemmin halunnut jatkaa, kun ensimmäinenkin kierros oli puuduttavaa.
- mitä vastattu muualla
Onko tämä juttu jollain muullakin foorumilla? Tähänhän se ei kuulu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi564536Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal874237- 703698
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak963627Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1152655- 352468
- 372362
- 242349
- 382339
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232214