Tyttöystävä ei jaksa

joopeli3

Moikka kaikki !

Mun tyttöystävä on aina seurustelumme ajan ollut halukas harrastamaan seksiä säännöllisesti ja seksi on ollut hyvää. Tyttöystävä usein itse tekeekin aloitteen seksin harrastamisesta koska hän haluaa seksiä itsekkin ja nauttii siitä sanojensa mukaan.

Asia joka minua on alkanut hieman ärsyttämään ja jopa loukkaamaan jossain määrin on se että kun olemme kerran harrastaneet seksiä yhdyntään ja aina minun laukeamiseen asti niin tyttöystäväni "kieltäytyy" jatkamasta seksiä vaikka hän pyytää minua yhdynnän jälkeen jatkamaan antamalla hänelle suuseksiä mutta kun itse ehdotan seksinharrastamista toisen kerran niin hän "välttää" yhdynnän sillä että sanoo että en saa erektiota toista kertaa vaikka valehtelematta hän ei ole ikinä edes osoittanut kiinnostusta yrittää saada minua kiihottumaan ja saamaan erektiota toistamiseen. Kun olen sanonut hänelle että hän voisi antaa minulle esimerkiksi suuseksiä yhdynnän jälkeen samalla kun minä annan hänelle niin hän kieltäytyy siitä ja luovuttaa ja jättää minut himojeni kanssa ja usein olen puoli salaa joutunut hoitelemaan itseni vessassa yhdynnän jälkeen.

Suhteemme on muuten täydellinen ja molemmat olemme onnellisesti yhdessä mutta seksi on tämän edellämainitun ongelman osalta alkanut vaivaamaan itseäni. Koskaan aikaisemmin minulla ei ole ollut samanlaista ongelmaa aikaisempien kumppaneiden kanssa.

Mitä mieltä SUOMI24 on tästä? Minua tämä alkaa ketuttamaan.. Onko minulla oikeus olla tyytymätön tähän??

3

455

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pesulle siitä

      Oletko pessyt vehkeet ensimmäisen kierroksen jälkeen? Jotkut naisista eivät pidä omasta maustaan tai "jäähtyneestä" spermasta. Itse en aiemmin halunnut jatkaa, kun ensimmäinenkin kierros oli puuduttavaa.

    • Pesulle?

      Oletko pessyt vehkeet ensimmäisen kierroksen jälkeen? Jotkut naisista eivät pidä omasta maustaan tai "jäähtyneestä" spermasta. Itse en aiemmin halunnut jatkaa, kun ensimmäinenkin kierros oli puuduttavaa.

    • mitä vastattu muualla

      Onko tämä juttu jollain muullakin foorumilla? Tähänhän se ei kuulu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      230
      5784
    2. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      39
      4648
    3. KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!

      Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa
      Hybridi- ja sähköautot
      10
      4256
    4. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      12
      3011
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      117
      2955
    6. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      73
      2433
    7. Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu
      Maailman menoa
      121
      2386
    8. Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella

      Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/
      Ikävä
      189
      1648
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      46
      1619
    10. Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna

      Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:
      Euroviisut
      23
      1276
    Aihe