Omaan kajakkiin olen lisännyt polkimet (voi tarvittaessa käyttää peräsintä, jos muistaa ottaa mukaan).
Miten on jalkatukien paikan kanssa? Kannattaisiko sivuilla olevien polkimien väliin pistää jalkatuki? Kun luin seuraavan sivun, niin jäi vaikutelmaksi että kannatta.
http://raulirautavuori.wordpress.com/melonnasta-ja-tekniikasta/melonnan-perustekniikka-istuma-asennon-merkitys/
Kajakin leveys on jotain 56..60cm eli jalat haroittaa sivuilla, kun taas tuossa suositellaan jalkoja yhteen. Voi sitä ilman tukeakin jalkoja pitää keskellä, mutta jos kokeilisi askarrella pientä tukea. Saa senkin pois jos ei toimi.
Polkimien paikat
satunnainen meloja
0
222
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2664654Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232590Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951282
- 471169