Huuhaa-palsta vailla vertaa

S24 Ufot palsta on varmasti tämän maan älyttömin keskustelupalsta.
467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinä se sitten paransit tasoa kerralla! kiitti! sää oot mun guru!

Äänestä

" S24 Ufot palsta on varmasti tämän maan älyttömin keskustelupalsta. "

Sen tasavertaisia kilpailijoita ovat kummittelupalsta ja astrologiapalsta.

Äänestä
  • Lähelle yltävät, mutta ei sentään ufopalstan tasolle.

    Äänestä

Kyllä profetiapalsta on hulluin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


123131313 kirjoitti:

S24 Ufot palsta on varmasti tämän maan älyttömin keskustelupalsta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu