Kirjoitelkaa uutisia ja tunnelmia Lieksasta

Näin kaukana asuvana haluaisin kuulla uutisia niin rakkaasta kotikaupungistani.
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

... Mähkö ole kaukana!

Äänestä

Pysy vaan linjoilla.Kuulet uutisia ja tunnelmia ex kotikaupungistasi.

Äänestä

Hyvä on tiällä assuu ja ellee. Ei valittamista. Kaikki palavelut toimii kohtalaisesti. Työtäkin on tarjolla heille, jotka työhön halluuvat tarttuu. Myö monet kartetaan ihtemme rasittamista.

Äänestä

Pielisentie on huomattavasti vilkastunut ja kaunistunut. Pysäköintitaskut ja kaikki. Tunnelma on kansainvälinen. Kun vielä saisi liikennevalot.

Äänestä
  • ... perseestä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti X kirjoitti:

Näin kaukana asuvana haluaisin kuulla uutisia niin rakkaasta kotikaupungistani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu