Dr 650 -90 ja eteenpäin...

Voiko Dr:llä ajella kaks päällä, onko siinä siis jalkatapit kaverillekkin?
2409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei oo...polviin asti jalat kuluu kun maata viistää...voi herran jumala näitä kysymyksiä

Äänestä
  • No jospa kysyjä ei vaikka tiennyt?
    Pitääkö heti vittuilla...Vaikka tietoa googlettamalla löytyiskin, niin löytyy myös ns dis-informaatiota, kiitos mm kaltaistesi urpojen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaks kyydissä? kirjoitti:

Voiko Dr:llä ajella kaks päällä, onko siinä siis jalkatapit kaverillekkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu