Mihin viedä ihastus?? :D

Eli oon rakastunut yhteen ihanaan poikaan ja hän tietää et tykkään siit. Ihastukseni asuu n. 120 km päässä minusta mutta näemme kuitenkin paljon :D! Mihin voisin viedä hänet " treffeille" ?! leffaan? Syömään? Ja olen 13 ja rakkaani 12 xD vastauksia ;3
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Awwwws ihanaa ku ajattelet viedä treffeil poijan :3 ööh varmaan elokuvissa.. Se ois söpöä

Äänestä

Älä vie heseen... Vaikka johonkin kivaan elokuvaan ja ostaisit siellä hänelle sitten popparit! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluun.olla kirjoitti:

Eli oon rakastunut yhteen ihanaan poikaan ja hän tietää et tykkään siit. Ihastukseni asuu n. 120 km päässä minusta mutta näemme kuitenkin paljon :D! Mihin voisin viedä hänet " treffeille" ?! leffaan? Syömään? Ja olen 13 ja rakkaani 12 xD vastauksia ;3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu