Myyttekö vai miksi lestadiolaisia kritisoivat viestit poistuu? Lestadiolaiset provosoivat viestit sille tasolle, että mode, joka itsekin l poistaa ne?
Lestadiolaiset?
Mitä ihmettä?
11257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Myyttikö, vai miksi lestadiolaisia kritisoivat viestit poistuu? Lestadiolaiset provosoivat viestit sille tasolle, että mode, joka itsekin l poistaa ne asiattomana.
Oot sää sairas. Kaikki jotka ei viitsi lukea sun sairaita lestiskirjotuksia on itekki lestis...sun mielestä.
Et pysy asiallisena, siinäpä syy.
Huh, johan tätä aihetta on odotettukin.
Säikähdin jo, että loppuko nämä kokonaan. Taas on parempi päivä. KIITOS SULLE!!
Mulla on sinulle yksi kysymys.
milloin sinun viesteistä löytyy sitä oikeaa kritiikkiä??
Lestat vetää asiallisen kritiikin asiattomaksi omalla asiattomuudellaan. Ei osata ottaa kritiikkiä vastaan, kun hehän ovat jumalan lapsia ja luulevat pääsevänsä jonnekkin vitun paratiisiin. Helvettiin ne menee, jos sellainen on olemassa.
Ei se ollut asiallista.
Minä vastaan heti ja asiallisesti kunhan sinulta tulee ensin sitä oikeeta ja aiheellista kritiikkiä
Onhan asiallista ollut, mutta te lestat käännätte päässänne asianne kummasti.
Olen kanssasi samaa mieltä. Sinun esittämistavassasi ei ole mitään ongelmaa tai poikkeuksellista. Avaat aina keskustelut hyvässä ja rakentavassa hengessä. Et yleistä, et mollaa, et oleta, et ole valmiiksi hyökkäyskannalla, et ole agressiivinen, et käyttäydy vihamielisesti.. Keskustelet varsin maltillisesti ja hyväksyt erilaiset näkökannat asioihin.
Ne on nuo "lestat" jotka tekevät keskustelusta vaikeaa.
Käännetään päässä. Kai se enemmän vaatii poistamiseksi, kuin sen ettei lestat tykkää??