Electrolux pyykinpesukoneen mukana tuli pino magneettikortteja,niiden takapuolela kuvia vaatteista,poistetaanko sähköisyyttä vai mitä näillä on ajateltu tehtävän?
magneettikortti pesukoneen mukana?
7
254
Vastaukset
- myyjäliikkeen hemmo
Kortti työnnetään käyttöpaneelin ja luukun välissä olevaan uraan. Kone tajuaa magneettikortista olevasta kuvasta mitä pestään.
- awwwwwttakaa!
Oli vastaus mikä hyvänsä, olen varma että se löytyy käyttöohjeesta. Luitko sen?
- heppuhei3
Ei kannattaisi olla varma,en ehkä kysyisi täällä jos se siellä olisi.
joku muukin tietoa vaille on gigantin sivuilla,
http://vastauksia.gigantti.fi/answers/7048-fi_fi/category/VLesGQVuBusAAAE01ykNtsuw/jata-yhteydenottopyynto-tai-palautetta-tayttamalla-alla-oleva-lomake-questions-answers/questions.htm?expandquestion=833072 - Jarmo Mänty
Niihin ladataan pesuaikaa joko automaatilta tai netistä, ihan kuten prepaidkännyköihin. Olet ilmeisesti ostanut halvan Electroluxin jossa peseminen maksaa erikseen.
- mistä näitä viisaita
ainahan se maksaa,meillä kun on kampi tästä koneessa pois,sähköllä toimii ja ottaa vettä kaupungin verkostosta,se on nykyaikaa.
- Kalastaja Isokorva
Eikö imbesilli tajua mitä sana 'erikseen' tarkoittaa. Mistä teitä oikein sikiää, älä vaan lisäänny, idiootteja on jo tarpeeksi
- kumikalle...
Hyvä kun tajusit asian peiliin katsoessasi,vanhempiesi olisi pitänyt käyttää ehkäisyä eikä luottaa siihen et isi vetäsee ulos ennen kuin mutta kun perityvää tuo nopeus ollut pojallekkin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942563- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55475
- 40464