Electrolux pyykinpesukoneen mukana tuli pino magneettikortteja,niiden takapuolela kuvia vaatteista,poistetaanko sähköisyyttä vai mitä näillä on ajateltu tehtävän?
magneettikortti pesukoneen mukana?
heppuhei3
7257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kortti työnnetään käyttöpaneelin ja luukun välissä olevaan uraan. Kone tajuaa magneettikortista olevasta kuvasta mitä pestään.
Oli vastaus mikä hyvänsä, olen varma että se löytyy käyttöohjeesta. Luitko sen?
Ei kannattaisi olla varma,en ehkä kysyisi täällä jos se siellä olisi.
joku muukin tietoa vaille on gigantin sivuilla,
http://vastauksia.gigantti.fi/answers/7048-fi_fi/category/VLesGQVuBusAAAE01ykNtsuw/jata-yhteydenottopyynto-tai-palautetta-tayttamalla-alla-oleva-lomake-questions-answers/questions.htm?expandquestion=833072
Niihin ladataan pesuaikaa joko automaatilta tai netistä, ihan kuten prepaidkännyköihin. Olet ilmeisesti ostanut halvan Electroluxin jossa peseminen maksaa erikseen.
ainahan se maksaa,meillä kun on kampi tästä koneessa pois,sähköllä toimii ja ottaa vettä kaupungin verkostosta,se on nykyaikaa.
Eikö imbesilli tajua mitä sana 'erikseen' tarkoittaa. Mistä teitä oikein sikiää, älä vaan lisäänny, idiootteja on jo tarpeeksi
Hyvä kun tajusit asian peiliin katsoessasi,vanhempiesi olisi pitänyt käyttää ehkäisyä eikä luottaa siihen et isi vetäsee ulos ennen kuin mutta kun perityvää tuo nopeus ollut pojallekkin..