http://www.hannamusic.net/kuvat/Kukkaisrock/lestikukka265.jpg
http://www.hannamusic.net/images/Kemi_Hullunmylly/kemi33.jpg
http://www.hannamusic.net/images/Kemi_Hullunmylly/kemi70.jpg
http://www.hannamusic.net/images/Lprf04/Lpr368.jpg
Hanna Pakarinen
26
13428
Vastaukset
- Niko
Miksi kaikkien naisten pitäis olla ihan luurankoja? On mukavaa että on Hannan kaltaisia luonnolisen naisellisia naisia. Tikkutytöt tuntuvat vähän kuin poikain kanssa halailis.
Hanna on kaunis ja hyvä vartaloinen. - A II
Kyllä naisella muotoja olla pitää. Oksettaa katella tyttöjä jotka on suurinpiirtein 175 / 40 mitoiltaan...
- haloo
on erikseen.Mikä lihavoitunut tuo Hanna muka on.Naisen kokoinen kaunotar ja toivottavasti ei ala laihduttaa.TERVEISIN nainen 44v,78kg ja täts it
- Jusa
On se aikamoinen maatuska ja kyllä sen laulun kanssa on vähän niin ja näin. ne Idolsin tuomariukot olivat vanhoja pappoja. Oli sexyä valita joku trukkari. Hyih!
- jassoo
No mitäpä tuo siun elämää liikuttaa? Jos pahasti ahistaa tuo asia niin mee terapiaan.
Hanna on hyvä idoli nykynuorille, jotka ihannoivat luurankoja. Näkevätpähän että myös normaalipainoinen ihminen voi menestyy.
Kenenkään ei tarvii enää pitää luurankoja kaapissaan, kun niitä vilistää tuolla pitkin maita ja mantuja aivan liikaa. = ) - kun...
Huolestuttavaa kun noin nopeesti lihoo. Ei ole tervettä että paino sahaa eestakasin lyhyellä aikavälillä, eikös Hanna laihuttanut rajusti ennen Idolseja? Hannan painonnousu lyhyessä ajassa on huolestuttavaa. Tietenkin on parempi että on muotoja kuin että luut törröttää. Mutta justiinsa tuo lyhyessä ajassa lihominen on hälyttävää... Mutta..on sitä tärkeempiäkin asioita kuin Hanna Pakarisen paino =) Toisaalta julkuistahan täällä ollaan puhumassa.
Hanna ennen:
http://www.hannamusic.net/images/kiitos103.jpg
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/65976/77619.jpg
http://freeyourmind.fi/toimittajat/orolma/2004/kuvat/idolshannapakarinen020104.jpg
http://www.esaimaa.fi/arkisto/vanhat/2004/01/24/teemat/sunnuntai/juttu1/sunn0001.jpg
http://www.hannamusic.net/images/tre001.jpg
Hanna nyt:
http://www.hannamusic.net/kuvat/Kukkaisrock/lestikukka200.jpg
http://www.hannamusic.net/images/SaritaM/SaritaM30.jpg
http://www.hannamusic.net/kuvat/Kukkaisrock/lestikukka242.jpg
http://www.hannamusic.net/images/Kemi_Hullunmylly/kemi20.jpg
http://www.hannamusic.net/kuvat/Kukkaisrock/lestikukka149.jpg
Toivotaan että Hanna pitää huolen itsestään =)- Sami
Joo, Hanna paranee kokoajan. Hän on saanut hiukan naisellista pyöreyttä viimeaikoina, nam!!!!
- juttu
naurettavaa, että jokui viitsii noin asiaa pohtia ja oikein kuvien kanssa. jokainen pitäköön huolta itsestään !! ja likoistaan!!
hanna pakarinen on todellakin upea sellaisena kuin on, ja hyvä malli esim. nuorille naisille normaalista vartalomallista!
jokainenhan tietää, että terveellisesti pitää syödä ja liikkua paljon. ja hallita painonsa, ja ennenkaikkea olla sinut itsensä kanssa!
huolehditaan vaan jokainen itse itsestämme, eikä hätäillä muista. - miksi...?
juttu kirjoitti:
naurettavaa, että jokui viitsii noin asiaa pohtia ja oikein kuvien kanssa. jokainen pitäköön huolta itsestään !! ja likoistaan!!
hanna pakarinen on todellakin upea sellaisena kuin on, ja hyvä malli esim. nuorille naisille normaalista vartalomallista!
jokainenhan tietää, että terveellisesti pitää syödä ja liikkua paljon. ja hallita painonsa, ja ennenkaikkea olla sinut itsensä kanssa!
huolehditaan vaan jokainen itse itsestämme, eikä hätäillä muista.Miksi sinä sitten huolehdit, mitä muut kirjottaa, nimim. "juttu"? Ei tuossa mitään pahaa ole jos on huolissaan vaikka nyt idolinsa terveydestä. Pointtihan on että on epäterveellistä jos paino SAHAA edestakaisin, niin kun tuossa jossain sanottiin. Tasainen lievä ylipaino ei ole mikään terveyshaitta. Hanna on laihduttanut kovasti ja nopeesti ennen Idols-ohjelmaa, tiedettiin, sitten hän on taas lihonut tosi äkkiä, kun vielä tietää että on ketjupolttaja ja valvoo työnkin takia yönsä niin on siinä tervettä olla huolissaan. Sun, arvon nimimerkki, ei tartte tätä kommentoida. Sähän pidät huolen vaan omista asioista, kiloista ja sanoistasi. Muuten oot aika ristiriitanen tapaus..
Hyvä Hanna! Pidä itsestäsi huoli! - joo
miksi...? kirjoitti:
Miksi sinä sitten huolehdit, mitä muut kirjottaa, nimim. "juttu"? Ei tuossa mitään pahaa ole jos on huolissaan vaikka nyt idolinsa terveydestä. Pointtihan on että on epäterveellistä jos paino SAHAA edestakaisin, niin kun tuossa jossain sanottiin. Tasainen lievä ylipaino ei ole mikään terveyshaitta. Hanna on laihduttanut kovasti ja nopeesti ennen Idols-ohjelmaa, tiedettiin, sitten hän on taas lihonut tosi äkkiä, kun vielä tietää että on ketjupolttaja ja valvoo työnkin takia yönsä niin on siinä tervettä olla huolissaan. Sun, arvon nimimerkki, ei tartte tätä kommentoida. Sähän pidät huolen vaan omista asioista, kiloista ja sanoistasi. Muuten oot aika ristiriitanen tapaus..
Hyvä Hanna! Pidä itsestäsi huoli!keskitä kaikki energiasi omasta kunnosta ja terveydestäsi huolehtimiseen, ja kiloista kanssa. se on kaikkein tärkeintä!!
Hanna on Hanna, ja aikuinen nainen- osaa varmaan asiansa hoitaa ja tietää mitä tekee!! - Minä vain
joo kirjoitti:
keskitä kaikki energiasi omasta kunnosta ja terveydestäsi huolehtimiseen, ja kiloista kanssa. se on kaikkein tärkeintä!!
Hanna on Hanna, ja aikuinen nainen- osaa varmaan asiansa hoitaa ja tietää mitä tekee!!Nimimerkki joosta en minäkään välitä: oon huolissani Hannasta. Toivotaan ettei keikkaelämä romahduta hänen terveyttään! Joo: miks liikut tällä palstalla, johan otsikon allakin sanotaan mikä on juttujen aihe: julkkikset ja KAIKKI havainnot heistä. Mene muualle jos et halua puhua julkuista ja heihin liittyvistä havainnoista.
- ÄsSä
...että se oppisi edes laulamaan! Lihomiselle ihan sama!
- voi voi
Hanna on just todella kaunis ja upea naisellinen nainen. Ei mikään luuviulu.
kateellisten panettelua, jos läskiksi moittivat. Ja eiköhän se hanna omat kilonsa kanna, joten se siitä.
- minä
Hanna lihoo niin paljon kun vain haluaa, ihan rauhassa. Hanna on laulaja, ei mikään malli joka myy vartalollaan!
- Anitra
Hanna ei todellakaan myy vartaloaan kenellekkään, ei se oo mikään ilotyttö!
- linnea
Anitra kirjoitti:
Hanna ei todellakaan myy vartaloaan kenellekkään, ei se oo mikään ilotyttö!
Höh, etkö sä osaa lukea?! Sehän nimenomaan kirjoitti, että Hanna EI myy vartalollaan...
- Ehhehe
On turvonnut melkoisesti lyhyessä ajassa! Dokaaminen lihottaa naisia nykyään. Luulenpa, että Hannakin dokaa aika rankalla kädellä nykyään, kun on rahaa ja julkisuutta.
- Ruskea lapsi
H.Pakarinen juo ihan kohtuuttomasti alkoholii ja toilailee kännis. Idols- voiton jälkeen Hanna juhli kännis ja Seiskas oli kuvia siit. Törkeen näköst!
- muodot pukee naista
ainahan se on ollu pikkusen pyöree. mä antaisin mitä vaan, että saisin samanlaiset muodot.
- on pulskistunu reippaasti...
Nimetön kirjoitti:
http://www.hannamusic.net/kuvat/Harjavalta220105/harja015.jpg
http://www.hannamusic.net/kuvat/Iisalmi_ilta/2.jpg
http://www.hannasheaven.net/Romantika/Roma07.jpgOn totta, että Hanna on lihonut ja laajentunut kaikkiin suuntiin. Varsinkin maha näkyy kuvissa rumasti farkkujen yli löllyvänä ja turvonneena.
Myös reidet ovat kamalan paksut. Kun ajattelee Hannaa silloin, kun 1. levy ilmestyi...Hanna on lihava. Hän on pääsätänyt itsensä lihomaan ja tässä tulos. Katsokaa 2. kuvaa ja verratkaa sitä hänen idols-uransa alkuun...Pahasti on läskit vallannut mahan, reidet ja jopa käsivarret ovat paksun läskikerroksen alla, niin että ne ovat täysin muodottomat..Paino on noussut valtavasti.
Ettikää googlesta hakusanalla "Hanna Pakarinen" kuvista, niin näette millainen hän oli ennen lihomistaan.
- Kansanterveyskustannus
Uusimmassa Seurassa kuvia, joista voi päätellä, että 100 kg:n rajapyykki on ylitetty. Surullista.
- Anonyymi
Hanna pakarinen
- Anonyymi
Hanna
- Anonyymi
Hanna pakarinen on kiva laulaja
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?
Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman481568Sunnuntai terveiset kaivatulle
Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!761355- 271112
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊881064- 88980
Ai miehillä ei ole varaa maksaa
Treffejä naiselle johon on ihastunut? Ihanko totta dusty miehet? Tekosyy. Haluatko laittaa 50/50 kaikki kulut parisuhtee188914Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi99855Olet mielessäni
viimeisenä illalla ja ensimmäisenä aamulla. Ihastuin sinuun enkä voi tunteilleni mitään. Jos uskaltaisin, tunnustaisin s20851- 82821
Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?70789