Ok,

lopeta sitten se mun ajatteleminen. Et sitten todella ymmärrä, että minä tunnen sen koko ajan. Siksi täältä en pois pääse. Siksi olisin halunnut sulle jutella.


En sua olis hotkaissut kerralla.
12245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Vähän toiset kuviot päässä... Ei ehdi ajatteleen...

Äänestä
  • !!!!!

    Äänestä

  • Ei siltä tunnu kirjoitti:

    !!!!!

    En ajattele sua, sä elät jossakin mielikuvitusmaailmoissa. Sä oot ahdistava tyyppi ja luuseri.
    Herää jo pahvi!!

    Äänestä

Hotkaisisit vaan. Juttele mulle mailissa, vastaan.

Äänestä
  • kun et kasvotustenkaan pysty juttelemaan!

    Äänestä

  • Et vastaa kirjoitti:

    kun et kasvotustenkaan pysty juttelemaan!

    Eli ei kannata edes koittaa.

    Äänestä

  • ;)) kirjoitti:

    Eli ei kannata edes koittaa.

    se on minunkin se raja vedettävä. Eikö niin?

    Voiko enää suoremmin sanoa, että haluaa jutella, kun sitä kasvotusten pyytää?

    Äänestä

En lopeta!

Äänestä
  • koska et tunne ap ta. sorppa vaan sulle .

    Äänestä

  • et tunne kirjoitti:

    koska et tunne ap ta. sorppa vaan sulle .

    Löysää sinä dille pipoa. Sä olet se joka kommentoi noin joka ketjussa ja joka ei ymmärrä mistään mitään.

    Et tajunnut vitsiä tuossa mitä kommentoit, tajuatko?

    Äänestä

  • Et tajua dille kirjoitti:

    Löysää sinä dille pipoa. Sä olet se joka kommentoi noin joka ketjussa ja joka ei ymmärrä mistään mitään.

    Et tajunnut vitsiä tuossa mitä kommentoit, tajuatko?

    Hullu mikä hullu

    Äänestä

Mikset jo lopeta typerää kirjoitteluas!!
Ei olla tavattu varmaan puoleen vuoteen, niin mitä sä mulle kirjoitat. Eikä tulla näkemäänkään jatkossa...Sä oot aivan mielenvikanen kun sä kirjoittelet tätä soopaas tänne. Sivukaupalla tekstiä ja itse vastailet muiden puolesta vaikka oikeasti kirjoittelet täällä yksin. Tai sitten joku kirjoittaa sulle yhden lauseen per kk!
Ja sekin sen takia että yrittää herätellä sua, kun sä oot aivan seko.
Herätys!!!! Mee jonnekin hoitoon tai ulos, sulje tietokone ja tee jotakin hyödyllistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antaa olla sitten kirjoitti:

lopeta sitten se mun ajatteleminen. Et sitten todella ymmärrä, että minä tunnen sen koko ajan. Siksi täältä en pois pääse. Siksi olisin halunnut sulle jutella.


En sua olis hotkaissut kerralla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu