Haetaan facebook -ammattilaisia edustajiksi huipputiimiin!

EmiliaPo

Hei!
Olen kokonaan verkossa, tarkemmin sosiaalisessa mediassa, toimiva itsenäinen Oriflame myyntipäällikkö. Haen tiimiini sosiaalisen median käyttäjiä.

Ikää sinulla voi olla 18-90v, voit olla herra tai daami, kunhan osaat toimia ja hyödyntää lähinnä facebookia. Et tarvitse pääomia tai sijoituksia, muuta kuin oma into ja tahto menestyä.

Oriflame on 45 vuotta suomessa ollut kosmetiikan suoramyyntiyritys. Sitoumuksia ei ole puolin eikä toisin; toimit itsenäisenä edustajana ja tienaat sen verran minkä olet valmis tekemään. Ohjaan Sinut alkuun ja olen apunasi jatkossakin. Liityt ryhmäämme jossa saat tukea aina tarvittaessa.

Voit toimia Oriflamessa niinkin, että otat vain asiakasnumeron ja tilaat tuotteita itsellesi. Ei aloituskustannuksia, eikä velvoitteita ostojen määrän tai ostovälien suhteen. Saat alennuksen 25% jos ensimmäisestä tilauksestasi! Tähän voi rekisteröityä osoitteessa
http://fi.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=8103845 . Valitse kohta 'edustajaksi', niin saat edulllisemmat postikulut ja alennukset astuvat heti voimaan. ENSITILAUS ILMAN POSTIKULUJA, jatkossa 5-6€ :)

Yhteydenotot joko sähköpostilla emilia.poltinoja (at) gmail.com tai tavoitat myös viestillä facebookissa!

Emilia Poltinoja

8

700

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyykyy

      Jos otan tuon asiakasnumeron niin mitä jos ei haluakaan tilata? Ja on rekisteröitynyt.

    • EmiliaPo

      Heippa Kyykyy! Voit huoletta ottaa asiakasnumeron; tilaat taikka et. Se ei missään vaiheessa velvoita tilaamaan. Jos et tilaa, asiakasnumero poistuu rekisteristä n. puolen vuoden päästä. Jos taas päätät tehdä ensitilauksesi; saat ensitilaajan edut ja voit itse päättää tilaatko uudelleen. Jos jätät tilaukset tähän yhteen; asiakasnumero säilyy ja voit vaikka vuoden päästä päättää tilata taas :) Tai vaikka jouluna; silloin parhaat tarjoukset aina on!

      Huom! Rekisteröitynyt saa 25% alennuksen JO TARJOUKSESSA olevista tuotteistakin! :)

      Terkuin

      EmiliaP

    • comppelia

      Rekisteröidynkö 'asiakkaaksi' jos haluan vain tilata omat tuotteet itse?

    • jdhsvjk

      Ei kannata asiakkaaksi rekisteröityä jos alennukset haluat ja ilmaiset tuotteet.

    • EmiliaPo

      Lisätetoa löytyy my.oriflame.fi/emilian

    • EmiliaPo
    • pompeijii

      Eikö se kuitenkin edellytä jonkun aloituspaketin oston, että saa alennukset?

    • EmiliaPo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7096
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      108
      6157
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe