Bike Life : Hollola

tällasta nähnyt

Kaikkialla Hollolassa on törmätty Hollolalaisten nuorten uusimpaan villitykseen.

Pojat ottavat housut pois niin että heillä on vain kengät jalassa, sitten runkkaavat munansa kovaksi ja hyppäävät moponsa selkään.. sitten he kiihdytettyään nousevat seisomaan siten että mopon eturengas on ilmassa ja heidän kullinsa sojottaa eteenpäin. Sitä kutsutaan "tuulenhalkomiseksi".

Tytöt puolestaan ottavat housunsa pois niin että heillä on vain kengät jalassa, hyppäävät skootterin selkään ja kiihdytettyään nostavat jalkansa ylös siten että heidän nilkkansa ovat siis siinä skootterin ohjaustangon päällä. Kuulemma tämä uusin villitys liittyy jotenkin aerodynamiikkaan.

Tällaiseen olen törmännyt eli että nämä nuoret miehet ja naiset ajavat mopoilla ja skoottereilla ilman housuja, munat sojossa ja pimpat levällään.

3

370

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kansankatu

      Terveystielläkö?

    • summer up on homo

      Juu ollaan huomattu ihan sama ilmiö

    • Koiran kanssa ulk.rv

      Näin tässä illalla kaksi tälläistä keulijaa. Olivat pysähtyneet kirjaston taakse ja alaston tyttö imi nakupojan munaa loppuun asti, sitten tyttö sylkäisi spermat pihaan ja kakoi aikansa. Sitten molemmat lähtivät omilla pyörillään ajamaan. Kyllä oli mielenkiintoista seurata kulman takaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      76
      1069
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      784
    3. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      218
      648
    4. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      34
      492
    5. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      23
      468
    6. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      37
      443
    7. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      70
      435
    8. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      44
      409
    9. Ihan pikku vinkki

      Kannattaa tallentaa kaikki mitä sen naisen kanssa puhuu ettei tule hankaluuksia myöhemmin
      Ikävä
      52
      409
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      18
      404
    Aihe