Ei ota kierroksia

Helkama sc-r 2010 lähtee hyvin käyntiin, mutta ei kulje n.20km/h. Mistä lähtisi etsimään vikaa?
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omassa oli sama. Sai liikaa ilmaa kun muovinen koppa ilmanputsarin yhteydessä oli halki. Syy (eli sai liikaa ilmaa) selvisi kun ajaessa peitti sen vasemmalla olevan muovisen kopan päässä olevan pyöreän aukon. Uusi, ehjä muovikoppa, ja taas kulki normaalisti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mkmk1 kirjoitti:

Helkama sc-r 2010 lähtee hyvin käyntiin, mutta ei kulje n.20km/h. Mistä lähtisi etsimään vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu