Nössöä miestä huoli mä en! Miehen täytyy olla MIES.
Nössöä miestä
****
15243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mikä miehestä tekee nössön ja mikä miehen ?
varmaan se, haluaako mies ap:n vai ei. Jos ei halua on nössö nahjus ja jos taas haluaa on oikea miesten MIES. :D Eli tässä tapauksessa ilmeisesti ei halua.
sehän menee juur noin...
ja minä en ota huoraa
Jaa-a, no sitten gooodbye! Oli pakko vastata tähän, kun itseni näen aika pehmiksenä. Tarvittaessa "ruutia" löytyy, mutta onko se jokin itsetarkoitus. Jos sinussa on masokistin piirteitä, niin kyllähän noita huonolla itsetunnolla varustettuja naistenhakkaajia löytyy eli terve menoa.
Joku heittänyt vitsikkään alotuksen mielestään.
Siks notkuu tällä palstalla kun ne "vitsit" ei pure irlissä.
Uskokaahan jo vihdoin naiset se, ettei mies ole nössö, hän ei vain ole kiinnostunut..
Nössön miehestä tekee esim. se, että jänistetään asioista, kuten mm. ei uskalleta sanoa todellista ja rehellistä syytä, miksi toinentyrmättii, vaan syötetään jotain täyttä skeidaa. Säälittävää.
Luultavasti olet ruma.
Olen kyllä kaunis blondi. ;D
ei kauniitten blondien täällä tarvii vongata miehen perään, eikä livessäkään...ai nii ..paitsi tyhmien sellaisten...
kokoontuvat sit ikävälle itkemään miehen perään
että miehistä on tullut kunniattomia, vastuuttomia ja selkärangattomia.
Sellaiset on nössöjä. Ei pehmot. Pehmot on ihania.
Kun TOSIMIES on antanut 2 minuuttia huomiotaan ottaakseen sen mitä haluaa, ja lähtenyt sitten taas karjukaveriensa kanssa pitämään hauskaa.. niin silloin sitä tuntee olevansa NAINEN.
Provoilua,tylsää ja typerää sellaista