Rasittavaa

hakemalla koittaa etsiä uutta keskustelua palstalta. Ei vaan löydy.
"Joku" kaivaa samat ketjut uudelleen esille ja juttelee/ vastailee itselleen.
Miten hän ehtii

- mität tästä opimme ?
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lapsellista touhua se,itse en edes viittis kaivella noita kivikautisia asioita enään Jotka on muutama vuosi sitten kirjoiteltu ne on vanhaa asiaa mitä sitä vanoja muistelee tikulla silmään vain hah sellainen sanontakin olemassa.

Äänestä
  • se osaa. Niinku usijat jeppasissa.

    Äänestä

  • tuo meijän muori kirjoitti:

    se osaa. Niinku usijat jeppasissa.

    vai muori
    vastaa vaa ite höpinöistäs sinäki joskus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


krafologi kirjoitti:

hakemalla koittaa etsiä uutta keskustelua palstalta. Ei vaan löydy.
"Joku" kaivaa samat ketjut uudelleen esille ja juttelee/ vastailee itselleen.
Miten hän ehtii

- mität tästä opimme ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu